Sport.pl

Wesley Sneijder: Real traktował mnie bardzo źle

Holenderski pomocnik Wesley Sneijder z Realu odchodzi z ulgą i w pełni koncentruje się na karierze w Interze Mediolan. - W Madrycie traktowali mnie bardzo źle - skarży się Holender.
W czwartek oba kluby podały szczegóły transferu. Inter zapłaci za Sneijdera 15 milionów euro i dodatkowe trzy zależne od wyników.

- To co się ze mną działo, było straszne - mówił Sneijder po podpisaniu kontraktu. - Real Madryt trkatował mnie naprawdę bardzo źle, ale wolałbym nie mówić o szczegółach - zaznaczył.

- Teraz będę grał w wielkim klubie, nie mam co do tego wątpliwości. Jest mi jednak bardzo smutno z powodu stylu mojego odejścia - powiedział Sneijder "Marce". Zawodnik uważa, że Real wyrzucił go za drzwi, by zrobic miejsce w składzie dla nowych gwiazd: Kaki, Cristiano Ronaldo i Xabiego Alonso.

Holender podpisał piecioletni kontrakt, który gwarantuje mu zarobki wysokości 4 mln euro rocznie.

Z Realu do interu przeszedł Wesley Sneijder »


Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu