Liga Mistrzów. W IV rundzie eliminacji wygrał Olympiakos Michała Żewłakowa. Artur Boruc pokonany przez Arsenal

W najciekawszym wtorkowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów Celtic Artura Boruca i Łukasza Załuski przegrał z Arsenalem Londyn Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego. Olympiakos Pireus pokonał 2:0 Sheriff Tiraspol a APOEL Nikozja przegrał 0:1 z FC Kopenhaga

Sheriff Tiraspol - Olympiakos Pireus 0:2 (0:0) ?

Olympiakos Pireus z Michałem Żewłakowem w składzie wygrał z mołdawskim Sheriffem Tiraspol. Grecy długą męczyli się z zespołem z Mołdawii, ale już na początku drugiej połowy strzelili pierwszego gola. Polak zagrał pełny mecz.

FC Kopenhaga - APOEL Nikozja 1:0 (0:0) ?

APOEL Nikozja z Kamilem Kosowskim i Michałem Żewłakowem nie dał rady duńskiemu FC Kopenhaga. Polski napastnik wszedł w drugiej połowie ale nie odmienił losów meczu, a jego drużyna kończyła mecz w dzisiątkę, po czerwonej kartce dla Haxhi.

Celtic Glasgow - Arsenal Londyn 0:2 (0:1) ?

Ogromny pech Artura Boruca. Polak dwa razy wyjmował piłkę z siatki po rykoszetach. Nie miał dużo pracy w tym meczu, ale przy dwóch golach nie mógł nic zrobić.

Timisoara - Vfb Stuttgart 0:2 (0:2) ?

Niemcy łatwo wygrali z Rumunami. Już po godzinie bardzo przybliżyli się do awansu do Ligi Mistrzów. Gola strzelił wracający do Stuttgartu po grze w Arsenalu i Barcelonie Białorusin Aleksander Hleb.

Sporting Lizbona - Fiorentina 2:2 (0:1) ?

Dramatyczny mecz w Lizbonie. Fiorentina szybko objęła prowadzenie, a le potem musiała odrabiać straty. Vukcević, chwilę po strzeleniu gola dla Sportingu został wyrzucony z boiska z czerwoną kartką. Przed rewanżem trudno wskazać faworyta.