Sport.pl

Transfery. Alvaro Negredo blisko Hull City

Chciały go Tottenham, Valencia, Villarreal i Zenit St. Petersburg, ale wiele wskazuje na to, że Alvaro Negredo przejdzie z Realu Madryt do Hull City. - Prawdopodobieństwo wynosi 100 procent - mówi agent piłkarza Alejandro Camano.
Agent piłkarza potwierdził, że są prowadzone rozmowy w sprawie transferu. Zapytany o to, jak duża jest szansa na porozumienie odpowiedział jasno: - Prawdopodobieństwo wynosi 100 procent.

Transakcja jeszcze nie jest jednak przesądzona. - Rozmawiałem z prezesem klubu. Drużyna podoba się Negredo i jest szansa, że on zagra w Premier League. Prezes jest w porządku, ale transakcja jeszcze nie jest na 100 procent gotowa - powiedział Alejandro Camano.

Negredo to wychowanek Realu Madryt. Nie przebił się do podstawowego składu i klub wypożyczył go do Almerii. Tam eksplodował jego talent. W przeciętnym zespole napastnik w ciągu dwóch lat zdobył 32 bramki i zainteresował sobą mocniejsze kluby. Real skorzystał z prawa do odkupienia piłkarza, ale tylko po to, by użyć w jakiejś transakcji, lub drożej sprzedać. Miał być kartą przetargową przy transferach Davida Villi z Valencii, a później Santiego Cazorli z Villarreal. Żadna z tych transakcji nie doszła do skutku. Zainteresowane 24-letnim piłkarzem były też Tottenham i Zenit St. Petersburg.

Były piłkarz Wisły zagra w Premier League - czytaj tutaj »