Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

I liga: Motor Lublin - Dolcan Ząbki, sobota, godz. 17, na stadionie przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie.

II liga: Hetman Zamość - OKS 1945 Olsztyn, niedziela, godz. 16.

III liga - sobota: Avia Świdnik - Spartakus Szarowola 17, Górnik II Łęczna - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 17, Łada Biłgoraj - Karpaty Krosno 17.

IV liga - sobota: Lublinianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 17, Orion Niedrzwica Duża - Lewart Lubartów 16, Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm 11, Huragan Międzyrzec Podlaski - Wisła Puławy 16; niedziela: BKS Unia Bełżyce - Opolanin 17, Włodawianka - Zartmet Olender Sól 16, Sokół Adamów - Janowianka 17, POM Iskra Piotrowice - Podlasie Biała Podlaska 17.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Czarni Dęblin - Wisła Annopol 16, Hetman Gołąb - Sygnał Lublin 17, Orły Kazimierz Dolny - Cisy Nałęczów 11, LZS Wierzchowiska - MKS Ryki 16; niedziela: Amator Rososz-Leopoldów - Wieniawa Lublin 15, GKS Niemce - LKS Gościeradów 15, Tajfun Ostrów Lubelski - Piaskovia Piaski 15, Motor II Lublin - Polesie Kock 17.

Turniej piłki nożnej z okazji 440-lecia Unii Polsko-Litewskiej: sobota, godz. 10, boisko SP 52 na Felinie

ŻUŻEL

Amatorskie mistrzostwa Polski: I turniej z udziałem KŻ Lublin, niedziela, godz. 14, tor przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie.

SIATKÓWKA

Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn: sobota, godz. 10.30, hala Zespołu Szkół w Woli Osowińskiej.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Mistrzostwa województwa juniorek: sobota, godz. 10, boiska AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

Mistrzostwa województwa kadetek: niedziela, godz. 10, boiska AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

PŁYWANIE

Korespondencyjne mistrzostwa Polski w pływaniu dzieci 10- i 11-letnich, sobota, godz. 15.45 i niedziela, godz. 10.15, pływalnia OSiR przy ul. Zamoyskiego 61A w Zamościu.

TRIAL ROWEROWY

II runda Pucharu Polski w kat. Amator, Junior i Elite: niedziela, godz. 11, plac obok kina Lot w Świdniku.

JEŹDZIECTWO

I Regionalne Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody: niedziela, godz. 10, Ośrodek Graf Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

I rzut drużynowych mistrzostw Polski w lekkiej atletyce (I Liga): sobota, godz. 10.30, stadion lekkoatletyczny AWF w Białej Podlaskiej.

XI Ogólnopolski Bieg Herbowy: niedziela, godz. 11, start i meta przy siedzibie starostwa powiatowego w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34.

SZACHY

I Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej: piątek, godz. 14.30, sobota (30 maja) - piątek (5 czerwca) codziennie od godz. 15, sobota (6 czerwca) godz. 9, zakończenie, godz. 16; sala Trybunału Koronnego - I piętro); Rynek 1.

ZAPASY

Międzynarodowe mistrzostwa Polski juniorów: styl wolny; sobota, godz. 9, hala Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Słowackiego 7 w Kraśniku.

TENIS

Ogólnopolski memoriał Marka Obary i Andrzeja Wawrzyckiego w kat. mężczyzn do 45 lat i powyżej oraz kobiet: od piątku do niedzieli, początek, piątek, godz. 16, korty KT Topspin przy ul. Jutrzenki 1 w Lublinie.