Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych


PIŁKA NOŻNA

I liga: Motor Lublin - Zagłębie Lubin, sobota, godz. 17, stadion przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga - niedziela: Spartakus Szarowola - Stal Mielec 16, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Resovia Rzeszów 17, Orlęta Łuków - Łada Bigoraj 17.

IV liga - sobota: Huragan Międzyrzec Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 16, Orion Niedrzwica Duża - Opolanin 16, Lublinianka - BKS Unia Bełżyce 17, Wisła Puławy - Chełmianka 17, Włodawianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 16, POM Iskra Piotrowice - Lewart Lubartów 16; niedziela: Sokół Adamów - Zartmet Olender Sól 17, Start Krasnystaw - Janowianka 17.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Czarni Dęblin - Hetman Gołąb 16, Orły Kazimierz Dolny - Sygnał Lublin 17; niedziela:

Amator Rossosz-Leopoldów - Wisła Annopol 15, LZS Wierzchowiska - Wieniawa Lublin 17, GKS Niemce - Cisy Nałęczów, Tajfun Ostrów Lubelski - MKS Ryki 14, Motor II Lublin - LKS Gościeradów 17, Polesie Kock - Piaskovia Piaski 17.

Bialska klasa okręgowa - niedziela: Orkan Wojcieszków - Unia Żabików 16, Victoria Parczew - Grom Kąkolewnica 16, Unia Krzywda - Dwernicki Stoczek Łukowski 16, Dąb Dębowa Kłoda - Janowia Janów Podlaski 16, KS Łazy - GLKS Rokitno 16, Niwa Łomazy - Lesovia Trzebieszów 16, Lutnia Piszczac - LKS Dobryń 16.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Roztocze Szczebrzeszyn - Echo Zawada 15, Nord 98 Wysokie - Huczwa Tyszowce 10; niedziela: Hetman II Zamość - Victoria Łukowa/Chmielek 14, Cosmos Józefów - Kryształ Werbkowice 15, Włókniarz Frampol - Sparta Wożuczyn 15, Korona Łaszczów - Olimpiakos Tarnogród 14, Ostoja Skierbieszów - Omega Stary Zamość 14, Orkan Bełżec - Unia Hrubieszów 15.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn - o miejsca 9-12: Azoty Puławy - Stal Mielec, sobota, godz. 18, hala przy Al. Partyzantów 11.

RUGBY

II liga: Budowlani - RC Kosmaz Koszalin, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

SIATKÓWKA

Turnieje Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn - II etap szczebla wojewódzkiego; grupa I (sobota, godz. 10.30, hala ZS nr 3 w Kraśniku, ul. Słowackiego); grupa II (sobota, godz. 10.30, hala gimnazjum w Spiczynie); grupa III (sobota, godz. 10.30, Gimnazjum Hulcze).

SPORTY MOTOROWE

Wyścigi skuterów o Puchar Polski i Puchar ZIPP w klasach 1, 2, 3 i ZIPP: sobota, godz. 12, Tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej.

Wyścigi supermoto i Mistrzostwa Polski w klasach S1, Open, 250 i quad: niedziela, godz. 12, Tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej.

JEŹDZIECTWO

VI Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego: w skokach przez przeszkody, sobota, godz. 9, plac przy akademikach Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Dobrzańskiego 33 w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików: sobota, godz. 11 sala SP i gimnazjum w Łucce.

KICK-BOXING

Gala kick-boxingu: lubelskie kontra Mazowsze, sobota, godz. 12, sklep Decathlon przy al. Spółdzielczości Pracy.