Legia wygrała z Wisłoką 2:1

Przebywający na zgrupowaniu w Dębicy piłkarze Legii Warszawa pokonali w sobotnim meczu kontrolnym tamtejszą Wisłokę 2:1 (1:0).

Pierwszą bramkę dla legionistów zdobył w 25 minucie spotkania z rzutu karnego Tomasz Kiełbowicz (po faulu na Mariuszu Piekarskim). Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania w 52 minucie spotkania. Zwycięską bramkę dla Legii strzelił w 67 minucie Sebastian Nowak.

Trener Dragomir Okuka wypróbował podczas meczu z Wisłoką 20 zawodników. Całe spotkanie zagrali Nowak i Adam Majewski. W bramce Legii w pierwszej połowie stał Wojciech Kowalewski, w drugiej zastąpił go Radostin Stanew.

Oprócz nich zagrali: Jacek Zieliński, Tomasz Łapiński, Wojciech Szala, Maciej Murawski, Sergiej Omeljańczuk, Tomasz Jarzębowski, Cezary Kucharski, Jecek Magiera, Mariusz Piekarski, Tomasz Sokołowski, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz Mierzejewski, Maciej Wojtaś, Stanko Svitlica, Sylwester Czereszewski, Aleksandar Vuković.

W stołecznej drużynie nie wystąpili Rafał Siadaczka, Bartosz Karwan i Radosław Wróblewski.

21 stycznia Legia wyjeżdża na Cypr, gdzie rozegra pięć sparingów. 23 stycznia zagra ze Slovanem Bratysława, 26 z Zenitem Leningrad, 29 z CSKA Sofia, a 31 z Crveną Zvezdą Belgrad. Piąty przeciwnik jeszcze nie jest znany.