Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

II liga wschodnia: Stal Poniatowa - Jeziorak Iława niedziela, godz. 15, stadion przy ul. 11 Listopada.

KOSZYKÓWKA

Finał Pucharu Polski: sobota, godz. 18 i 20.15 - półfinały; niedziela godz. 16.15 - finał, hala Globus w Lublinie, ul. Kazimierza Wielkiego 8.

II liga mężczyzn: Start Lublin - Cracovia, sobota, godz. 15, hala MOSiR, przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn - I runda play-off: Avia Świdnik - Siatkarz Pamapol Wieluń, sobota, godz. 17, hala PZL w Świdniku przy ul. Fabrycznej 3 (jeśli Avia wygra, to kolejny mecz zostanie rozegrany w niedzielę o godz. 12)

TENIS STOŁOWY

Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa (rocznik 1988-90), sobota, godz. 9, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Żaków, niedziela godz. 9, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

PŁYWANIE

XIV Wiosenne Mistrzostwa Miasta Łuków: piątek, godz. 10.30, Kompleks Rekreacyjno Sportowy Pływalnia Delfinek przy ul. Siedleckiej 56a w Łukowie.

II runda wojewódzkiej ligi dzieci i młodzików, sobota, godz.10.30, basen przy ul. Fabrycznej 3 w Świdniku.

KARATE TRADYCYJNE

Finał Lubelskiej Ligi Karate Tradycyjnego, niedziela, godz. 11, sala SP 3 przy ul. Księdza Skorupki w Janowie Lubelskim.

PIŁKA NOŻNA HALOWA

Turniej o Puchar Wiosny: piątek, godz. 9, hala na Globusie przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

TKKF Omega - puchar wiosny - sobota: LBN Sqad - Śródmieście 17.30, Osada - OZB Tatary 18, Dar Złom - LBN Sqad 18.30, 3 BZ - Luksus i Wygoda 19, Osada - Auto Stoma 19.30, Dar Złom - Luksus i Wygoda 20, 3 BZ - Auto Stoma 20.30; niedziela: Osada - LBN Sqad 17, Auto Stoma - Śródmieście 17.30, OZB Tatary - Dar Złom 18, Luksus i Wygoda - Auto Stoma 18.30, Śródmieście - 3 BZ 19, OZB Tatary - Luksus i Wygoda 19.30; wszystkie mecze w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej.

TKKF Róża - sobota: Róża - MPK 17.30, LSM - Glazura Królewska 18, MPK - Gamerc 18.30, Glazura Królewska - Zarembiacy 19, LSM - Car-But 19.30, Gamerc - Zarembiacy 20, Car-But - Starówka 20.30; niedziela: Merco TC - Glazura

Królewska 13, PHU PAD-BUD - LSM 13.30, Merco TC - Starówka 14, Glazura Królewska - PHU PAD-BUD 14.30, Róża - Gamerc 15, Biomed - Starówka 15.30, Róża - Car-But 16, Solidarność - Zarembiacy 16.30, Biomed - Car-But ; wszystkie mecze w hali Uniwersytetu Medycznego przy ul Chodźki w Lublinie.

UWAGA! Rozgrywki III i IV ligi piłki nożnej zostały przełożone na inny termin.