Sport.pl

Sportowy weekend

Co, gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie.
PIŁKA RĘCZNA

SPARING: Vive Kielce - Azoty Puławy, Hala Legionów przy ul. Bocznej, piątek godz. 17.



PIŁKA NOŻNA

II LIGA: Nida Pińczów - Start Otwock, stadion przy ul. Pałęki, niedziela godz. 14.

III LIGA: Korona II Kielce - Lubrzanka Kajetanów, niedziela godz. 11, Pogoń Staszów - Dalin Myślenice, niedziela godz. 14, Orlicz Suchedniów - Wierna Małogoszcz i Naprzód Jędrzejów - Granat Skarżysko - oba niedziela godz. 15.

IV LIGA: Alit Ożarów - Partyzant Radoszyce, sobota godz. 14, Orlęta Kielce - GKS Nowiny, Spartakus Daleszyce - GKS Rudki, Juventa Starachowice - Piaskowianka Piaski, Sparta Dwikozy - Wisła Sandomierz, Hetman Włoszczowa - KSZO II Ostrowiec, Sparta Kazimierza Wielka - OKS Opatów, Łysica Bodzentyn - Heko Czermno - wszystkie niedziela godz. 14.

FINAŁY IV MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W FUTSALU: hala przy ul. Turystycznej w Zagnańsku, sobota godz. 11.



SIATKÓWKA

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOBIET I MĘŻCZYZN: Hala Legionów przy ul. Bocznej w Kielcach, sobota i niedziela godz. 10.

MISTRZOSTWA POWIATU KIELECKIEGO NAUCZYCIELI: hala ZSO w Sukowie, sobota godz. 9.



KOSZYKÓWKA

II RUNDA KIELECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FIRM: Seller - Politechnika Świętokrzyska, CK Awans SJ TOM - Lekarze, hala przy ul. Żytniej w Kielcach, piątek godz. 19.30 i 20.30.



LEKKA ATLETYKA

MISTRZOSTWA REGIONU CENTRALNEGO MŁODZIKÓW I ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH: stadion przy ul. Południowej w Końskich, sobota godz. 12.



TENIS STOŁOWY

II LIGA MĘŻCZYZN: Alit Ożarów - Jedynka Łódź, Alit - Energetyk Łódź, hala na Osiedlu Wzgórze 56, sobota godz. 16 i niedziela godz. 12, Polonia Białogon - Legion Skierniewice, hala ZSI przy ul. Hauke Bosaka 1, sobota godz. 16.



KOLARSTWO GÓRSKIE

OTWARTE AKADEMICKIE MISTRZOSTWA KIELC: start i meta na stadionie Polonii Białogon przy ul. Siedmiu Źródeł 7, sobota godz. 11.



ŁUCZNICTWO

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH: tory Stelli przy ul. Krakowskiej 374 w Kielcach, sobota i niedziela godz. 9.



BILARD

II ELIMINACJA GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH - MEDIA EXPERT CUP 2009 (odmiana 8 bil): Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki 2b, sobota godz. 9.