Sport.pl

Beckham zostanie w Mediolanie?

- Prawnicy Davida Beckhama zaczęli rozmowy w sprawie odejścia z Los Angeles Galaxy - ogłosił wiceprezes Milanu Adriano Galliani
Ancelotti: Beckham musi zostać, jest niezbędny »

Milan chce przedłużyć wygasające 9 marca wypożyczenie lub wykupić piłkarza. Może to zrobić mimo zakończenia okna transferowego, bo Beckham został zarejestrowany w Milanie do 30 czerwca. - Mamy nadzieję, że Los Angeles zgodzi się go sprzedać. Jeśli musiałby wrócić do USA, będziemy bardzo zawiedzeni - mówi Galliani.

Według trenera Carlo Ancelottiego Beckham chce zostać. - Z nim łatwiej byłoby nam wywalczyć mistrzostwo. Nie możemy się jednak wtrącać się w umowy zawarte między nim a Galaxy - mówi trener Milanu.

We Włoszech Beckham spisuje się świetnie. W czterech meczach strzelił dwa gole, w niedzielę miał dwie asysty w wygranym 3:0 meczu z Lazio. Milan zgłosił już go do Pucharu UEFA. Jeśli nie uda się przedłużyć wypożyczenia, Anglik zagra jednak tylko w meczach 1/16 finału z Werderem Brema. - Nie złożyliśmy żadnej oferty. Czekamy, aż prawnicy Davida dogadają się z Los Angeles - powiedział Galliani.

Sezon w amerykańskiej Major League Soccer skończył się w listopadzie, następny zacznie w połowie marca. Dla Beckhama tak długa przerwa oznaczałaby koniec marzeń o reprezentacji Anglii i występie na mundialu w RPA. Dlatego wyprosił wypożyczenie do Milanu.

Prawnicy Beckhama rozmawiają z LA Galaxy - czytaj tutaj »


Więcej o: