Sport.pl

Jacek Krzynówek: Nie chcę mieć z tym panem więcej do czynienia

- Moja gehenna w Wolfsburgu się skończyła. Zostałem wyzwolony z wolfsburskiej niewoli i mam nadzieję, że moje drogi z panem Magathem już nigdy się nie zejdą. Więcej nazwiska tego człowieka nie wypowiem - mówi Jacek Krzynówek w rozmowie z Robertem Błońskim, dziennikarzem Sport.pl i Gazety Wyborczej. Krzynówek podpisał w poniedziałek półtoraroczny kontrakt z Hannoverem.
Krzynówek przechodzi do Hannoveru »

Po miesiącach siedzenia na ławce rezerwowych albo na trybunach w poniedziałek 33-letni skrzydłowy reprezentacji Polski odszedł z Wolfsburga do Hannoveru za pół miliona euro. Podpisał półtoraroczny kontrakt.

- Cieszę się bardzo, moja gehenna w Wolfsburgu się skończyła. I to dosłownie za pięć dwunasta. Okoliczności transferu były dramatyczne - opowiada Jacek Krzynówek.

Polski skrzydłowy od jakiegoś już czasu miał problemy trenerem Wolfsburga Felixem Maghatem.

- Mam nadzieję, że moje drogi z panem Magathem już nigdy się nie zejdą. Więcej nazwiska tego człowieka nie wypowiem, bo to byłaby dla niego reklama. Ale obiecuję wywiad, w którym o nim opowiem. Pewne jest, że nie chcę mieć z nim nic do czynienia - dodaje Krzynówek.

Przeczytaj cały wywiad z Jackiem Krzynówkiem - czytaj tutaj »