Pozazdrościli sukcesu starszym kolegom

Nie zawiedli młodzi lodowi żeglarze z Warmii i Mazur podczas bojerowych mistrzostw Polski juniorów młodszych

Widocznie pozazdrościli swoim starszym kolegom, którzy na mistrzostwach Europy seniorów zdobyli dwa krążki (srebro - Łukasz Zakrzewski z MKŻ Mikołajki, brąz - Michał Burczyński z AZS UWM Olsztyn). Zawody w Charzykowych zdominował Kacper Olszewski z Bazy Mrągowo, który podczas pierwszego dnia zawodów zajmował odpowiednio 1,1,2,4,2 miejsca, natomiast później był 1 i 2. Tuż za nim uplasował się Konrad Żółtowski (MKŻ Mikołajki), który dzięki dobrym startom w dwóch ostatnich wyścigach awansował z czwartego na drugą pozycję. Na najniższym stopniu podium stanął Jakub Marciniak z olsztyńskiego Pałacu Młodzieży.