Sport.pl

Poniedziałkowe wyniki Australian Open

Podajemy komplet wyników Australian Open z 26.1.2009 r.
Kobiety

Czwarta runda singla:

Carla Suarez Navarro (Hiszpania) - Anabel Medina Garrigues (Hiszpania, 21) 6:3, 6:2

Jelena Diemientiewa (Rosja, 4) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 18) 6:2, 6:2

Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Jie Zheng (Chiny, 22) 4:1 i krecz

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 13) - Serena Williams (USA, 2) 3:6, 4:2 i krecz

Trzecia runda debla:

C. Black, L. Huber (Zimbabwe, USA, 1) - W. Azarenka, W. Zwonariowa (Białoruś, Rosja, 13) walkower

D. Hantuchova, A. Sugiyama (Słowacja, Japonia, 9) - A. Szavay, J. Wiesnina (Węgry, Rosja) 6:1, 6:2

C. Dellacqua, F. Schiavone (Australia, Włochy, 12) - M. Kirilenko, F. Pennetta (Rosja, Włochy, 7) walkower

A.L. Groenefeld, P. Schnyder (Niemcy, Szwajcaria) - L. Safarova, G. Woskobojewa (Czechy, Kazachstan) 6:4, 6:7(5), 6:3

Mężczyźni

Czwarta runda singla:

Rafael Nadal (Hiszpania, 1) - Fernando Gonzalez (Chile, 13) 6:3, 6:2, 6:4

Fernando Verdasco (Hiszpania, 14) - Andy Murray (Wielka Brytania, 4) 2:6, 6:1, 1:6, 6:3, 6:4

Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 5) - James Blake (Stany Zjednoczone, 9) 6:4, 6:4, 7:6(3)

Gilles Simon (Francja, 6) - Gael Monfils (Francja, 12) 6:4, 2:6, 6:1 i krecz

Trzecia runda debla:

Ł. Kubot, O. Marach (Polska, Austria) - C. Ball, C. Guccione (Australia) 6:2, 6:4

M. Bhupathi, M. Knowles (Indie, Bahamy, 3) - N. Lapentti, T. Robredo (Ekwador, Hiszpania) 6:3, 6:4

L. Dlouhy, L. Paes (Czechy, Indie, 4) - P. Hanley, J. Kerr (Australia) 6:2, 7:5

S. Bolelli, A. Seppi (Włochy) - A. Coelho, J. Sirianni (Australia) 3:6, 6:1, 6:4

Gra mieszana:

Druga runda miksta:

A. Wozniak, D. Nestor (Kanada) - Z. Yan, M. Knowles (Chiny, Bahamy, 2) 7:6(8), 6:4

Pierwsza runda miksta:

A. M. Garrigues, T. Robredo (Hiszpania, 7) - J. Wiesnina, M. Damm (Rosja, Czechy) 6:4, 6:3

Juniorzy

Pierwsza runda singla:

Mark Verryth (Australia) - Marin Draganja (Chorwacja, 3) 7:6(3), 6:4

Michaił Biriukow (Rosja) - Pablo Carreno - Busta (Hiszpania, 4) 6:4, 6:4

James Duckworth (Australia, 6) - Tristan - Samuel Weissborn (Austria) 7:5, 6:2

Justin Eleveld (Holandia) - Hiroyasu Ehara (Japonia, 9) 6:7(5), 6:3, 6:4

Yasutaka Uchiyama (Japonia) - Nikila Scholtz (Rep. Poł, Afryki, 12) 6:3, 7:6(4)

Cheng - Peng Hsieh (Tajwan, 15) - James Chaudry (Wielka Brytania) 6:1, 2:6, 6:3

Riki McLachlan (Nowa Zelandia) - Andrew McLeod (Australia) 4:6, 6:4, 6:4

Kevin Krawietz (Niemcy) - Joey Swaysland (Australia) 6:4, 6:3

Maximilian Neuchrist (Austria) - Nat Maraga (Australia) 7:5, 7:5

Kaza Vinayak Sharma (Indie) - Patrk Brydolf (Szwecja) 6:4, 6:2

Gabriel Dias (Brazylia) - Grant Ive (Rep. Poł. Afryki) 7:6(5), 6:2

Pierre - Hugues Herbert (Francja) - Sudarwa Sitaram (Indie) 6:3, 6:4

Pierwsza runda debla:

Y. Bhambri, L. Huang (Indie, Tajwan, 1) - G. Dias, G. S. Delfin (Brazylia, Meksyk) 7:5, 6:3

M. Draganja, D. Marcan (Chorwacja, 2) - B. McLachlan, R. McLachan (Nowa Zelandia) 6:2, 6:4

D. Berta, H. Laaksonen (Szwecja, Finlandia) - C. B. Purkiss, P. C. Busta (Hiszpania, 3) 6:7(4), 6:3, 11-9

M. Biriukow, Y. Uchiyama (Rosja, Japonia) - H. Fowler, J. Uriguen (USA, Gwatemala, 4) 6:1, 6:2

J. Obry, A. Puget (Francja, 5) - G. Ive, M. Ndimande (RPA, Zimbabwe) 6:4, 7:5

P. Brydolf, A. Wasilewski (Szwecja, Białoruś) - H. Ehara, S. Sekiquchi (Japonia, 6) 6:7(8), 7:6(4), 10-5

F. C. Alcantara, C. P. Hsieh (Filipiny, Tajwan, 7) - T. Androić, S. Sitaram (Chorwacja, Indie) 6:3, 6:4

P. H. Herbert, M. Krickovic (Francja, Niemcy) - M. Almeida, K. Maamoun (Portugalia, Egipt, 8) 3:6, 6:3, 10-7

J. Chaudry, J. Morrissey (W. Brytania, Irlandia) - A. McLeod, T. Volmari (Australia) 6:3, 6:0

D. Soafer, J. Swaysland (Australia) - D. Dell'orto, S. Hoh (Hongkong, Australia) 3:6, 6:3, 10-6

K. Krawietz, D. Schulz (Niemcy) - A. Sanders, M. Verryth (Australia) 7:6(9), 7:5

M. Bortolotti, W. Kruk (Włochy, Białoruś) - J. Szabo, A. Whittington (Australia) 6:3, 0:6, 10-7

J. Chaplin, J. Duckworth (Australia) - R. Becker, A. F. Georgoudas (Niemcy) 6:4, 7:5

A. Colella, F. Gaio (Włochy) - J. M. Kubler, N. Maraga (Australia) 6:2, 6:3

M. Neuchrist, T. S. Weissborn (Austria) - J. K. Houston, N. Scholtz (N. Zelandia, RPA) 6:2, 3:6, 10-3

L. Saville, J. Schipanski (Australia) - R. Manuja, K. V. Sharma (Indie) 7:6(1), 6:0

Juniorki

Pierwsza runda singla:

Sandra Zaniewska (Polska) - Nadia Kiczenok (Ukraina, 16) 7:5, 6:3

Noppawan Lertcheewakarn (Tajlandia, 1) - Fernanda Faria (Brazylia) 6:0, 6:0

Elena Bogdan (Rumunia, 4) - Maryna Zaniewska (Ukraina) 6:2, 6:1

Laura Robson (Wielka Brytania, 5) - Christina McHale (Stany Zjednoczone) 7:5, 6:3

Silvia Nijrić (Chorwacja) - Linda Berlinecke (Niemcy, 12) 6:3, 6:2

Jana Buczyna (Rosja, 13) - Viktorija Rajicic (Australia) 6:2, 6:4

Isabella Holland (Australia) - Fatima Al Nabhani (Oman) 6:1, 7:5

Anna Brazhnikova (Szwecja) - Kanyapat Narattana (Tajlandia)

Olivia Rogowska (Australia) - Ting - Fei Juan (Tajwan) 6:4, 6:4

Polina Rodionowa (Rosja) - Monika Wejnert (Australia) 7:5, 6:2

Quirine Lemoine (Holandia) - Sally Peers (Australia) 4:6, 7:5, 6:3

Monika Tumova (Czechy) - Kyra Shroff (Indie) 6:0, 6:3

Pierwsza runda debla:

A. Krunić, S. Zaniewska (Serbia, Polska) - Z. Dijas, S. Nijirić (Kazachstan, Chorwacja) 6:7(3), 6:4, 10-6

E. Bogdan, K. Mladenovic (Rumunia, Francja, 1) - T. F. Juan, N. Seanyaukhot (Tajwan, Tajlandia) 6:1, 6:1

B. Gumuluya, N. Lertcheewakarn (Indonezja, Tajlandia, 2) - S. Letcher, O. Rich (Australia) 6:1, 6:3

A. Bogdan, A. Cercone (Rumunia, USA, 3) - A. Sumner, M. Vriens (Australia) 4:6, 6:4, 10-4

K. Kiriłłowa, K. Perwak (Rosja, 4) - K. Issara, K. Narattana (Tajlandia) 6:2, 6:3

A. Orlik, L. Robson (Białoruś, W. Brytania, 5) - F. Al Nabhani, Z. Luknarova (Oman, Słowacja) 6:4, 6:3

C. McHale, A. Tomljanović (USA, Chorwacja, 6) - A. Nancarrow, V. Rajicic (Australia) 6:2, 6:2

W. Kamieńska, K. Pimkina (Białoruś, Rosja) - J. Buczyna, H. Watson (Rosja, W. Brytania, 7) 7:5, 6:4

C. Potgieter, B. Swanepoel (RPA) - B. Capra, L. Embree (Stany Zjednoczone, 8) 7:5, 7:6(6)

M. Inoue, A. Yamasoto (Japonia) - A. Brazhnikova, M. Zaniewska (Szwecja, Ukraina) 1:6, 6:2, 10-6

L. Kumkhum, N. Lertpitaksinchai (Tajlandia) - F. Faria, H. Melander (Brazylia, Szwecja) 6:1, 6:0

I. Holland, S. Peers (Australia) - L. Kiczenok, N. Kiczenok (Ukraina) 4:6, 6:1, 10-5

M. Borecka, M. Kubicikova (Czechy) - R. Hogenkamp, Q. Lemoine (Holandia) 3:6, 6:4, 11-9

L. Berlinecke, M. Tumova (Niemcy, Czechy) - O. Rogowska, B. Sheed (Australia) 4:6, 7:5, 10-8

E. Bouchard, K. Shroff (Kanada, Indie) - E. Burgić, C. Simmonds (Bośnia i H, RPA) 6:1 i krecz

E. Goldfeld, H. James (USA, W. Brytania) - T. Shah, R. Teltmbude (Indie) 6:4, 7:6(5)

Więcej o: