Lider III ligi siatkówki gromi rywali

Prowadzący w rozgrywkach III ligi Orion G2 Bielsk Podlaski bez problemu wygrał 3:0 na wyjeździe z Oczkiem Białystok

- Całe spotkanie trwało niewiele ponad 40 minut - mówi Andrzej Sosna, trener Oriona. - Górowaliśmy nad rywalami we wszystkich elementach gry.

Nadal bez wygranego choćby seta pozostają siatkarze SUKSS-u Suwałki, którzy przegrali na wyjeździe z Mikolo Sokółka.

Mecz z 9. kolejki między Biebrzą Lipsk a Mlekpolem Grajewo zostanie rozegrany dziś. Początek tego spotkania w Lipsku o godz. 19.15 w sali przy ul. Szkolnej. Natomiast wczoraj wieczorem grajewianie zagrali awansem mecz z dziesiątej kolejki z Żubrem Białowieża. Pojedynek zakończył się po zamknięciu wydania "Gazety".

Wyniki 9. kolejki

Oczko Białystok - Orion G2 Bielsk Podlaski 0:3, Mikolo Sokółka - SUKSS Suwałki 3:0. Pauzował Żubr Białowieża, a pojedynek między Biebrzą Lipsk a Mlekpolem Grajewo odbędzie się dziś.