Sport.pl

ŚHLF: wicemistrz zatrzymany

I to po raz drugi w siódmym sezonie Świętokrzyskiej Halowej Ligi Firm. Becher sensacyjnie przegrał z niespisującą się najlepiej w tych rozgrywkach Colą Dragon Jędrzejów.
To piąty zespół sprzed roku kontrolował wydarzenia w meczu z broniącym wicemistrzostwa rywalem, jędrzejowianie od początku starcia mieli przewagę bramkową.

Zagłosuj już teraz. Plebiscyt Sportowy Gazety Wyborczej: Wybierz swojego ulubionego sportowca, trenera, drużynę



Tylko jedno trafienie rozstrzygnęło drugoligowy hit: Konstal Gród Ćmińsk - Lekarze. Bramka Pawła Wijasa w drugiej połowie pozwoliła zachować miano niepokonanych tym drugim, a liderowi zakończyła serię zwycięstw (na siedmiu).

Wyniki 7. kolejki:

I liga: Sporting - KIK BIS Instalacje Budowlane 5:1 (Dębiński 2, Kopyciński 2, Toboła - Nowakowski), Becher - Samson Samsonów 5:3 (Banasik 2, Chmielewski 2, Dulnik - Kowalski, Gębski, Strzelecki), Siódemka - Kolporter Kielce 1:2 (Giedyk - Lewandowski, Błaut), Becher - Cola Dragon Jędrzejów 2:3 (Banasik, Biela - Żabka 2, Fendrych), Skład Budowlany Wola Jachowa - URB Plus 4:2 (Kowalczyk 2, Satro, samobójcza - Kołodziej, Pająk), Elmar Jędrzejów - Siódemka 3:0 (Bednarek 2, Radecki), UniMax Kielce - ZETO 5:0 (Staniec, Duda, Pędzik, Łyczek, Łomiński).

1. UniMax Kielce71824:9
2. Wola Jachowa71821:10
3. Becher71323:20
4. URB Plus71322:15
5. Elmar71318:16
6. Ceramik61122:17
7. Sporting61020:16
8. Kolporter71016:19
9. ZETO7715:16
10. Samson8627:34
11. Cola Dragon769:18
12. Siódemka7510:16
13. KIK BIS7011:32
II liga: Karakal Wirtuale PL - MOZ Kielce 3:2 (Fijałkowski 2, Domagała - Brzeziński, Szumielewicz), Konstal Gród Ćmińsk - Barwa 9:4 (Kokosza 4, Frączyk 2, Nadolnik, Zagdan, Kopeć - Roter 2, Konczewski, Lulkowski), Karakal Wirtuale PL - TOMI 1:6 (Kumański - Marszałek 3, Włodarczyk, Pacholec, Żak), Targi Kielce - Piekarnia Kwiatkowski 6:2 (Wilk 2, Dawid Jarczak 2, Dominik Jarczak, Olszak - Kasprzyk 2), Konstal Gród Ćmińsk - Lekarze 0:1 (Wijas), Era Biznes - MOZ Kielce 7:4 (Jagodziński 2, Dobosz 2, Tomaszewski 2, Rumas - Brzeziński 2, Szumielewicz 2), Barwa - Targi Kielce 4:7 (Roter 3, Dziubel - Wilk 3, Olszak 2, Dominik Jarczak, Buras), Era Biznes - Zakład Gazowniczy Kielce 3:6 (Jagodziński 2, Pietrzykowski - Waszkiewicz, Florecki, Stępień, Kowalczyk, Słoniewski, Michalski), Dyson Foto Alfa - NETcom Kielce 4:3 (Jasiewicz, Łuszcz, Ząbkiewicz, Gola - Gajos 3), PC-TECH/Defro - Zakład Gazowniczy Kielce 5:4 (Mielnicki 5 - Waszkiewicz 2, Jarosz, Michalski).

1. Konstal82147:12
2. Dyson81929:19
3. Lekarze61619:10
4. Karakal81430:33
5. TOMI71330:12
6. Era Biznes81233:33
7. Targi Kielce81226:31
8. Barwa8927:35
9. PC-TECH/Defro7825:35
10. Kwiatkowski7723:34
11. Zakład Gazowniczy8622:35
12. NETcom7316:24
13. MOZ Kielce6015:29
III liga - grupa A: Mostostal Kielce - Kolporter Info 3:7 (Sinkiewicz 2, Ciba - Śnioch 3, Bobowski 2, Kubicki, samobójcza), Techelimp - Konkret Plus 2:2 (E. Lurzyński, K. Lurzyński - Chabros 2), Commercial Union - Stokota 9:0 (Zagdański 3, Bukłat 2, Łazarski, Kobylski, Czechowski, Milner), Akcesoria Meblowe A-Z - WSTKiT 4:4 (Handzelewicz 2, Duda, Dulnik - Grudzień 2, Zapała, Strojek), Mostostal Kielce - Stokota 6:3 (Sinkiewicz 3, Stajniak 3 - Rurarz 2, Robak), Grupa Edukacyjna S.A. - Commercial Union 4:4 (Putowski 2, Rachunek, Chodacki - Milner 2, Grudziński, Kubicki), Bać-Pol - WSTKiT 3:3 (Kępa, Kusak, Surdyk - Grudzień, P. Bąk, M. Bąk), Grupa Edukacyjna S.A. - Akcesoria Meblowe A-Z 2:5 (Rachunek, Bębacz - Handzelewicz 3, Duda 2), UniMax II Kielce - Elmar II Jędrzejów 2:4 (A. Krala, Kaczmarski - Osiński, Walnik, Hatys, Januszewski), Kolporter Info - Gervasi Polska 3:4 (Bobowski, Śnioch, Chudzik - Kołodziej, Janik, Ryś, Guzik).

1. Konkret Plus71935:14
2. UniMax II81753:15
3. Elmar II71522:9
4. Grupa Edukacyjna71440:19
5. Gervasi71342:19
6. Commercial Union81336:20
7. Techelimp71129:21
8. Kolporter Info81132:26
9. WSTKiT8823:38
10. Akcesoria7716:30
11. Mostostal8313:64
12. Bać-Pol7217:32
13. Stokota709:60
Grupa B: Dukt - Mas-Pol 4:3 (Bogucki 2, Strójwąs, Kaczor - Sito 2, Maciejski), Astra Suchedniów - Grupa 77 3:0 (Lasota, Skarbek, Wawrzeńczyk), Szkoły Awans - Browar Kielce 5:3 (Kusak 2, Podedworny 2, Dudek - Kulik, Bedla, Domagała), Astra Suchedniów - Scala Szwedzkie Farby 12:1 (Wawrzeńczyk 4, Skarbek 3, Karpiński 2, Żuczek, Wierzbiński, Lasota), ZIO-MAX - Dukt 6:2 (Kurzawa 2, Bielecki 2, Brzoza, Radek - Bogucki 2), MKS Folwark UniMax Ekotechnika - Scala Szwedzkie Farby 4:2 (Koziński 2, Nowak, Wiśniewski - Stawiak, Poczęty), ZUS - Czester Bilcza 5:4 (Jamróz 2, Kaniowski 2, Franusiak - Arendarski 2, Wójcik, Stodulski), Hit Corona - Elbudex Kielce 5:1 (Pałka 3, Słupski, Gajos - Stępień).

1. ZIO-MAX82436:14
2. Hit Corona71731:9
3. Astra71537:18
4. ZUS81550:29
5. Awans81436:26
6. Elbudex81325:19
7. Grupa 7771123:18
8. Dukt71117:18
9. Bilcza7721:26
10. Browar Kielce8620:35
11. Folwark UniMax8416:38
12. Mas-Pol8316:31
13. Scala7116:63