Chelsea remisuje w derbach Londynu

W meczu 20. kolejki Premier League Chelsea niespodziewanie straciła punkty w meczu z Fulham.

Kolejny krok The Reds do tytułu ?

"The Blues" przeważali i częściej byli pod bramką rywala, ale dwa celne strzały Fulham w całym meczu dały gospodarzom dwa gole. Fulham prowadzilo już do przerwy po golu zdobytym w 10. minucie przez Dempseya z bliskiej odległości. Była to pierwsza okazja dla Fulham.

Chelsea wyrównała dopiero po przerwie. W 50. minucie akcje Deco i Drogby próbował przerwać bramkarz gospodarzy Mark Schwarzer. Nieszczęśliwie zderzył się z obrońcą i do piłki dopadł Lampard wyrównując stan meczu. W 72. minucie było już 2:1 dla gości. Swojego drugiego gola zdobył Frank Lampard. Kapitan Chelsea popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego.

Ale tuż przed końcem meczu pierwszy rzut rożny dla Fulham dał wyrównującego gola. Dempsey wyskoczył w polu karnym wyżej niż Drogba i ucieszył kibiców.

W pozostałych ciekawych meczach Liverpool rozgromił Newcastle 5:1, a Arsenal skromnie pokonał Portsmouth 1:0. Manchester City zremisował na wyjeździe z Balackburn Rovers 2:2, choć jeszcze pięć minut przed końcem przegrywał 0:2. Remis uratowali Sturridge i Robinho.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com poleca Mateusz Borek - reklama ?