Sport.pl

Nagrody i puchary za wyniki sportowe

Urząd Marszałkowski podsumował 2008 r.
Wcześniej nagrodził olimpijczyków i paraolimpijczyków z Pekinu, teraz przyszła pora na uhonorowanie ich szkoleniowców, nagrodzenie (dyplomami, pucharami oraz finansowymi - od 1 do 3 tys. złotych premiami) medalistów największych imprez oraz przedstawicieli naszych klubów ligowych.

Lista nagrodzonych

Krupecki Krzysztof trener olimpijczyka M.Kolbowicza AZS Szczecin

Kula Piotr trener olimpijczyka K.Wasielewskiego AZS Szczecin

Musztafaga Grzegorz trener paraolimpijki P.Woźniak START Szczecin

Chmielewski Krzysztof trener paraolimpijki R.Chilewskiej START Szczecin

Kaźmierczak Tomasz trener paraolimpijki J.Pawlak START Szczecin

Chojnacki Kazimierz trener paraolimpijki J.Szulc START Szczecin

Kaliniczenko Wiaczesław trener olimpijki M.Pyrek MKL Szczecin

Duda Jarosław trener olimpijki M.Pihan Kusy Szczecin

Lewandowski Tomasz trener olimpijczyka M.Lewandowskiego Ósemka Police

Mosbauer Waldemar trener olimpijczyka K.Kuczyńskiego Gryf Szczecin

Drozd Mirosław trener olimpijczyka M.Sawrymowicza MKP Szczecin

Soboliew Siergiej trener olimpijczyka M.Matkowskiego Masters Szczecin

Stec Andrzej trener olimpijki M.Cześnik AS Szczecin

Siluk Robert trener olimpijczyka M.Grabowskiego SEJK Pogoń Szczecin

Juszczak Piotr trener medalisty AMŚ Sz.Grzywacza Bodaikan Szczecin

Stańczak Jerzy trener medalistki AMŚ A.Jankowskiej Orzeł Wałcz

Szafulski Waldemar trener piłkarek ręcznych Politechniki Koszalin

Lista nagrodzonych sportowców

Skrzypiński Arkadiusz I m-ca maratony Boston i New York START Szczecin

Szpak Robert I m-ce MŚJ (lekkoatletyka-oszczep) Sztorm Kołobrzeg

Grzywacz Szymon II m-ce AMŚ (karate-kumite 65 kg) Bodaikan Szczecin

Mączka Kornelia II m-ce MŚJ, I m-ce MEJ (kolarstwo) Ziemia Darłowska

Janowiak Marta II m-ce ME do 23 lat (kolarstwo) Ziemia Darłowska

Gawroński Piotr III m-ce MEJ (kolarstwo) Baszta Golczewo

Zacharek Agnieszka II m-ce MEJ (podnoszenie ciężarów) AKS Białogard

Porożyński Karol III m-ce ME (żeglarstwo) SEJK Pogoń Szczecin

Makowska Ewa II m-ce MŚJ (żeglarstwo) SEJK Pogoń Szczecin

Dziuba Piotr I liga Piłki Nożnej Flota Świnoujście

Niewiada Marek I liga Piłki Nożnej Flota Świnoujście

Grocholski Paweł II liga Piłki Nożnej Kotwica Kołobrzeg

Małkowski Daniel II liga Piłki Nożnej Kotwica Kołobrzeg

Ropiejko Maciej II liga Piłki Nożnej Pogoń Szczecin

Kowal Marek II liga Piłki Nożnej Pogoń Szczecin

Miśta Marcin II liga Piłki Nożnej Chemik Police

Ciołek Przemysław II liga Piłki Nożnej Chemik Police

Żebrowski Łukasz I liga Futsalu Pogoń 04 Szczecin

Piasecki Łukasz I liga Futsalu Pogoń 04 Szczecin

Arabas Grzegorz Polska Liga Koszykówki AZS Koszalin

Diduszko Łukasz Polska Liga Koszykówki AZS Koszalin

Bręk Dawid Polska Liga Koszykówki Kotwica Kołobrzeg

Kikowski Paweł Polska Liga Koszykówki Kotwica Kołobrzeg

Łącz Iwona Ekstraklasa Piłki Ręcznej Kobiet Politechnika Koszalin

Dworaczyk Joanna Ekstraklasa Piłki Ręcznej Kobiet Politechnika Koszalin

Sekuła Robert Piłka Wodna Arkonia Szczecin

Huczko Martyna I liga Piłki Ręcznej Kobiet Pogoń Handball Szczecin

Śrudka Dariusz I liga Piłki Ręcznej Pogoń Handball Szczecin

Majcherek Maciej II liga Koszykówki AZS Radex Szczecin

Molenda Andrzej II liga Koszykówki Spójnia Stargard Szczeciński

Sylla Mateusz II liga Siatkówki Morze Bałtyk Szczecin

Kwiatkowska Ewa I liga Siatkówki Kobiet Chemik Police

Chojnacka Paulina I liga Siatkówki Kobiet Piast Szczecin

Legęć Aneta I liga Piłki Nożnej Kobiet Gryf-Sedina Szczecin

Semczyszyn KarolinaI liga Piłki Nożnej KobietOlimpia Szczecin