Lewandowski i Sosin nie zagrali w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów

Polscy reprezentanci w Lidze Mistrzów całe mecze swoich drużyn w ostatniej kolejce fazy grupowej przesiedzieli na ławce rezerwowych.

Chelsea, Roma i Panathinaikos wygrywają ?

Lewandowski nie wszedł na boisko gdy jego zespół ogrywał Barcelonę na Camp Nou 3:2. Polak od jakiegoś czasu nie budzi zaufania u trenera Mircei Lucescu.

Na boisku nie pojawił się również napastnik Anorthosisu Łukasz Sosin, a jego zespół przegrał w Atenach z Panathinaikosem 0:1. Szyki trenerowi Timurowi Ketcbaji pokrzyżowały kontuzje. już w przerwie musiał zmienić bramkarza i środkowego obrońcę Traianosa Dellasa, którego zastąpił napastnik Froussos. Ale gdy w drugiej połowie wprowadzał gracza ofensywnego, Tahera zmienił Paulo Costa. Tym samym Sosin nie dostał szansy ostatniego występu w europejskich pucharach w tym sezonie.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama