Sport.pl

Czerwone światło dla Ecclestone'a, żona Slavica odchodzi...

Po 24 latach małżeństwo szefa Formuły 1 wydaje się być zagrożone. Małżonka młodsza o 28 lat i wyższa o 25 centymetrów, przeniosła się do domu córki - Tylko dlatego, że nie mogła znieść hałasu spowodowanego przebudową budynku obok naszego domu - mówi 78-letni Bernie Ecclestone, szef Formuły 1.
Schumacher znów mistrzem? Motor już czeka »

Slavica Ecclestone opuściła dom swojego męża pod koniec tygodnia, w którym Lewis Hamilton zdobył mistrzostwo świata. Ecclestone tłumaczy jednak przeprowadzkę żony tym, że w budynku obok odbywają się prace związane z przebudową, a hałas, który temu towarzyszy, jest niemożliwy do zniesienia. Jeśli separacja okaże się jednak faktem, będzie to jeden z bardziej kosztownych rozwodów wszech czasów, zważywszy, że majątek Ecclestone'a jest szacowany na ok. 2.8 miliardów euro.

Bernie i Slavica po raz pierwszy spotkali się w 1982, podczas GP Włoch. Mimo bogactwa męża Slavica nie żyła na bardzo wysokim poziomie. Jak opowiada starsza córka Tamara, kiedy ona i jej młodsza siostra Petra były małe, mama wykonywała wszystkie prace w domu, nie było nawet zmywarki do naczyń.

- Nie wiem, czy chce rozwodu, czy nie - powiedział Ecclestone. - Jedyne co wiem to, że moja żona nie mogła znieść tego hałasu i dlatego przeniosła się do domu narzeczonego Petry. Jeśli chodzi o mnie, wezwałem ekspertów, żeby przyszli i ocenili poziom hałasu, wtedy będę mógł poprosić władze, aby coś z tym zrobiły - kończy Bernie Ecclestone.

największy włoski dziennik po polsku - serwis "La Gazzetta dello Sport »

Articles reprinted in this issue in collaboration with La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it are copyrighted 2008 by The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. All rights reserved. Artykuły opracowane we współpracy z La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it Wydawca The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej o: