Piłka nożna. Orzeł wygrał, ale już bez trenera Smyły

Po XV kolejkach rozgrywek III ligi śląsko-opolskiej piłkarze Orła Babienica Psary znaleźli się na 6. miejscu. W piętnastu meczach zdobyli 24 punkty.
Na zakończenie rundy jesiennej wygrali w sobotę w Chróścicach z Victorią 4:2, remisując do przerwy 2:2. Drużynę prowadził Grzegorz Wilczok. - Trener Smyła po wtorkowym meczu ze Skalnikiem Gracze przeniósł się do II-ligowego GKS-u Tychy i od razu wygrał z liderem z Kluczborka - wyjaśnia prezes Adolf Więcek. - To duża strata, bo to bardzo dobry fachowiec. Dobrze, że po tych porażkach przed przerwą odnieśliśmy zwycięstwo.

Victoria Chróścice 2 (2)

Orzeł Babienica 4 (2)

Bramki: 1:0 Jędrzejewski (15.), D. Wojtasz (22.), 1:2 Mosler (32.), 2:2 Jędrzejewski (37.), 2:3 Polis (63.), 2:4 Polis (79.).

Orzeł: Mika - Kasprzyk, Swoboda, Świder, Dębowski, Korcipa (46. Glasik), Mosler, Pawlak, Janusz (85. Halemba), B. Polis, D. Wojtasz.