Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Korona Kielce, piątek, godz. 17.10, stadion przy al. Jana Pawła II 13 w Łęcznej.

II liga: Stal Poniatowa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, niedziela, godz. 13.

Chełmski puchar Polski (ćwierćfinały) - sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - Chełmianka, godz. 13; niedziela: Granica Dorohusk - Start Krasnystaw 12, Unia Białopole - Włodawianka 12, Pławanice Kamień - Unia Rejowiec 12.

Mecz towarzyski: reprezentacja klasy okręgowej - reprezentacja klasy A, sobota, godz. 12, stadion miejski w Chełmie.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet: SPR Asseco Lublin - Łączpol Gdynia, niedziela, godz. 16, hala Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8.

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Miedź Legnica, sobota, godz. 18, hala MOSiR, ul. Partyzantów 11.

I liga kobiet - grupa B: AZS UMCS Lublin - SMS Gliwice

II liga mężczyzn: Azoty II Puławy - AZS UMCS Lublin, niedziela, godz. 11.30, hala MOSiR, ul. Partyzantów 11.

II liga kobiet: SPR II Lublin - Roxa Lublin, poniedziałek, godz. 17, hala Globus.

SIATKÓWKA

III liga mężczyzn - Grupa A - wszystkie mecze w sobotę: Perła Telatyn - AZS Politechnika Lubelska 18, Granit Bychawa - Cukrownik Lublin 19, MKS Kraśnik - Avia II Świdnik.18; Grupa B: Agrotur - GLKS Jabłoń 17, Cisy Nałęczów - Zakład Karny Biała Podlaska 18.

III liga kobiet: AZS AWF Biała Podlaska - AZS UMCS TPS Lublin 17.

KOSZYKÓWKA

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - La Basket Warszawa, sobota, godz. 19, hala MOSiR, al. Zygmuntowskie 4.

MSZA ŚWIĘTA

W piątek 14 listopada o godz. 18 w kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych przy ul. Kalinowszczyzna 3 odbędzie się msza święta za zmarłych ludzi koszykówki.

TENIS STOŁOWY

I liga: Alfa Radzyń Podlaski - Dawid Tarnogród, niedziela, godz. 15.30, hala przy ul. Zabielskiej w Radzyniu Podlaskim.

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików, sobota, godz. 9, sala ZS w Woli Osowińskiej.

I Memoriał Macieja Marczewskiego, niedziela, godz. 10 - młodzicy do lat 12, godz. 11 - weterani 65 lat i więcej, godz. 12 - kat. open, sala SP przy ul. Mickiewicza 2 w Piaskach

II liga mężczyzn - grupa lubelsko-podlaska - wszystkie mecze w sobotę o godz. 11: Felix Rossosz - KTS Bielsk Podlaski, Stok Zakrzówek - Sygnał I Lublin, Sygnał II Lublin - Sovit Białystok, Ogniwo Chełm - Ruch Edbar Lublin.

TENIS ZIEMNY

Mistrzostwa województwa seniorów kobiet i mężczyzn oraz młodzików: początek gier w sobotę o godz. 9, w niedzielę o godz. 9; młodzików: sobota - niedziela, początek gier w sobotę o godz. 14, w niedzielę od godz. 9, hala Górnika Łęczna, al. Jana Pawła II 13.

TAEKWONDO

X Puchar Świdnika, sobota, godz. 9.30 - eliminacje, godz. 15 - finały, walki i walki drużynowe, niedziela, godz. 9.30 - finały technik specjalnych, hala OSiR w Świdniku.

STRZELECTWO

Puchar Ziemi Międzyrzeckiej w konkurencjach pistoletowych i karabinowych: sobota, godz. 9 (eliminacje), niedziela, godz. 10 (finały), hala ZSE w Międzyrzecu Podlaskim, ul. 3 Maja 40/24.

MODELARSTWO

Ogólnopolskie Mistrzostwa Samochodów Zdalnie Sterowanych: hala CKFiS w Bełżycach, sobota i niedziela od godz. 10.