Sport.pl

Załuska: Mogę przejść do Celtiku jeśli odejdzie Boruc

PRZEGLĄD PRASY: - On jest tam legendą i nie ma w tym słowa przesady, a ja już nasiedziałem się na ławce wystarczająco - mówi w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego? Łukasz Załuska, bramkarz Dundee United i reprezentacji Polski.
Puma czy Nike - oto jest pytanie. Lato wybierze »

Prasa na wyspach już przesądziła, że Łukasz Załuska będzie bramkarzem Celticu (o zainteresowaniu Załuską czytaj tutaj » )

Łukasz Załuska: Z Dundee kontaktował się menadżer Celticu, ale nie jest tak, że wszystko już przesądzone. w przyszłym tygodniu rozmawiam z szefami Dundee. Kto wie, być może oni zaproponują mi superkontrakt? Umowa kończy mi się w czerwcu. Gdybym odszedł teraz trzeba będzie zapłacić 500 tys. euro. Dlatego sądzę, że nowemu klubowi nie będzie się kalkulowało sprowadzać mnie teraz. Zagrać w Celticu, wielkim klubie regularnie grającym w Lidze Mistrzów to wielkie wyzwanie, ale dopóki jest tam Artur, ktokolwiek inny ma maleńką szansę na granie. (O perypetiach Boruca ze zdrowiem przeczytasz tutaj » )

Może lepiej zmienić Dundee na klub angielskiej Premiership?

Rozmawiałem z Grześkiem Szamotulskim, który był w Preston i mówił mi wiele dobrego o tamtej lidze. Ale dobrze byłoby znaleźć się w zespole, który walczy o awans, a nie w takim, który ma za zadanie tylko utrzymać się.

W Polsce, po powołaniu na mecz z Irlandią, znowu się mówi że Załuska znalazł się w kadrze, bo trenerem bramkarzy jest Andrzej Dawidziuk, u którego był pan w szkółce w Szamotułach.

Zawistników zapraszam na trenig. Niech zobaczą, czy rzeczywiście dostaję powołanie ze względu na znajomości.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek » - reklama

Więcej o: