Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz wydarzeń sportowych
PIŁKA NOŻNA

I liga: Motor Lublin - Górnik Łęczna, niedziela, godz. 12, stadion przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie.

II liga - niedziela, godz. 13: Stal Poniatowa - ŁKS Łomża, Hetman Zamość - Start Otwock.

III liga - sobota: Avia Świdnik - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, godz. 13; niedziela: Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała, godz. 12, Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno, godz. 13.

IV liga - sobota: Lewart Lubartów - Opolanin 14, Podlasie Biała Podlaska - Unia Bełżyce 13, Wisła Puławy - Orion Niedrzwica 13, Huragan Międzyrzec Podlaski - Sokół Adamów 13; niedziela: Zartmet Olender Sól - Lublinianka 12, Janowianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 13, Chełmianka - Włodawianka 13, Start Krasnystaw - POM Iskra Piotrowice 13.

Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w sobotę: Vojsławia Wojsławice - Kłos Chełm 11, Granica

Dorohusk - Unia Rejowiec 11, Sawena Sawin - Frassati Fajsławice 11, Ogniwo Wierzbica - Vitrum Wola Uhruska 11, Hetman Żółkiewka - Unia Białopole 11, Agros Suchawa - Pławanice Kamień 11, Ruch Izbica - Brat Siennica Nadolna 11.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Piaskovia - Amator Rososz-Leopoldów 13, Polesie Kock - Orły Kazimierz 14, Motor II Lublin - LZS Wierzchowiska 11; niedziela: Wieniawa Lublin - Czarni Dęblin 11, Cisy

Nałęczów - Sygnał Lublin 12, MKS Ryki - Wisła Annopol 12, LKS Gościeradów - Hetman Gołąb 11, Tajfun Ostrów Lubelski - GKS Niemce 12.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Sparta Wożuczyn - Kryształ Werbkowice 13, Omega Stary Zamość - Echo Zawada 13; niedziela: Huczwa Tyszowce - Roztocze Szczebrzeszyn 13, Olimpiakos Tarnogród - Victoria Łukowa/Chmielek 13, Unia Hrubieszów - Hetman II Zamość 13, Orkan Bełżec - Cosmos Józefów 13,

Ostoja Skierbieszów - Nord 98 Wysokie 13, Korona Łaszczów - Włókniarz Frampol 13.

Puchar Polski kobiet LZPN - mecz półfinałowy: Wilki Wilków - Widok Lublin, sobota, godz.13.

PIŁKA RĘCZNA

III runda Pucharu EHF: SPR Asseco BS Lublin - LC Bruhl Handball St. Gallen, sobota, godz. 17.30 i niedziela, godz. 18.30, hala sportowa Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Czarni Regimin, sobota, godz. 12, hala sportowa Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

SIATKÓWKA

I liga: Avia Świdnik - Gwardia Wrocław, sobota, godz. 17, hala PZL przy ul. Fabrycznej 3.

II liga kobiet: Tomasovia - AZS BTPS Białystok, sobota, godz. 17; Szóstka Biłgoraj - Dalin Myślenice, sobota, godz. 17.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Start Lublin - SKK Siedlce, piątek, godz. 18.30, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4.

PŁYWANIE

Mistrzostwa województwa lubelskiego dzieci (10 i 11 lat): sobota, godz. 15.45, niedziela, godz. 10.15, pływalnia OSiR przy ul. Zamoyskiego 61a w Zamościu.

BOKS

Międzywojewódzka Liga Bokserska: Gwarek Łęczna - Wisłok Rzeszów, sobota, godz. 17, hala SP nr 4 w Łęcznej przy ul. Jaśminowej 6; Avia Świdnik - Rush Kielce, niedziela, godz. 11, hala PZL przy ul. Fabrycznej 3; Olimp Lublin - Hubal Chlewiska, niedziela, godz. 17, hala UP przy ul. Głębokiej 31.

TENIS STOŁOWY

I liga: Dawid Tarnogród - KU AZS AE Wrocław, sobota, godz. 12, hala ZSE.

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów: sobota, godz. 9, sala ZS w Kocudzy.

Wojewódzki integracyjny turniej tenisa stołowego: sobota, godz. 10, sala Startu Lublin przy al. Piłsudskiego 22.

II liga mężczyzn - mecze w sobotę o godz. 11: Sygnał I Lublin - Sygnał II Lublin, Ruch Elbar Lublin - Bełżyce.

SZACHY

Otwarty Finałowy Turniej Mistrzostw Miasta: niedziela, godz. 10, świetlica Startu przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

STRZELECTWO

Zawody o Puchar Niepodległości w konkurencjach pistoletowych: niedziela, godz. 10, strzelnica KS Snajper Lublin przy ul. Gospodarczej 27.

BADMINTON

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych: sobota, godz. 10 (eliminacje), niedziela, godz. 9 (finały), hala SP 4 w Zamościu przy ul. Zamoyskiego 4.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów do lat 17: piątek, godz. 13, sobota 9, niedziela 10, hala sportowa MOSiR przy al. Partyzantów 11 w Puławach.

TANIEC

Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich, sobota i niedziela, godz. 10 (finały godz. 17), hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.