Palikot przeprasza za wulgarne słowo na literę "j"

Przed dwoma dniami poseł PO Janusz Palikot w programie TVN 24 podczas rozmowy o PZPN użył wulgarnego słowa, które nierzadko jest skandowane przez kibiców na stadionach w kontekście piłkarskiego związku.
Palikot: PZPN szukał haków na ministra Drzewieckiego »- Chcę wyrazić ubolewanie i przeprosić klub i opinię publiczną za użycie bardzo wulgarnych słów za programie "Fakty po faktach" prowadzonego przez Justynę Pochanke. To był pierwszy i ostatni przypadek użycia przeze mnie tak wulgarnych sformułowań. Jest mi przykro i zapewniam że to się już więcej nie powtórzy - mówił Palikot na specjalnej konferencji prasowej.

W programie stacji TVN 24 można było usłyszeć: - Świnia świni tyłek ślini. Musimy wyrywać z was wszystkie złe nawyki, w tym korupcję - mówił zdenerwowany Palikot.

Poseł PO przypomniał tez stadionowy cytat: J***ć PZPN. - Przez dwa lata nikt nie miał odwagi powiedzieć skarbówce, by zajęła się wreszcie PZPN. My to zrobiliśmy - dodał Palikot.

- To nie było to, co powinien był pan powiedzieć. Wierzę, że stać pana na refleksję i słowo "przepraszam". Jest pan przecież posłem - stwierdził w odpowiedzi Zbigniew Koźmiński, rzecznik PZPN. - Słowa "przepraszam" pan ode mnie nie usłyszy, jeśli nie dojdzie do żadnych zmian - replikował Palikot w programie. Jak dodał, PZPN dokonuje zmian tylko w tedy, gdy jest do niego zmuszony.

Palikot porównuje PZPN do burdelu »

Zobacz także
  • Cacek kontra Koźmiński, czyli druga wojna o krzesła
Skomentuj:
Palikot przeprasza za wulgarne słowo na literę "j"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje