Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.
I liga: Motor Lublin - GKP Gorzów Wielkopolski, sobota, godz. 14, stadion przy al. Zygmuntowskich 4.

II liga: Hetman Zamość - Jeziorak Iława, niedziela, godz. 13, stadion przy ul. Królowej Jadwigi 8.

II liga kobiet - sobota: Dystans Niedźwiada - Sokół Kolbuszowa 14, Wilki Wilków - Motor Lublin 13; niedziela:

Kinga Krasnystaw - Widok Lublin 13, Tytan - Hetman Zamość 14.

III liga - sobota: Avia Świdnik - Orlęta Łuków 14; niedziela: Stal Kraśnik - Tomasovia 14, Łada Biłgoraj - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 14, Górnik II Łęczna - Spartakus Szarowola 11.

IV liga - sobota: Sokół Adamów - Wisła Puławy 14, Orion Niedrzwica - Chełmianka 14, Sparta Rejowiec Fabryczny - Lewart Lubartów 14; niedziela: Lublinianka - Start Krasnystaw 11, POM Iskra Piotrowice - Huragan Międzyrzec Podlaski 12, Włodawianka - Podlasie Biała Podlaska 14, BKS Unia Bełżyce - Janowianka 14, Opolanin - Zartmet Olender Sól 14.

Bialska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13: Dąb Dębowa Kłoda - Unia Żabików, Unia Krzywda - ŁKS Łazy, Victoria Parczew - Niwa Łomazy, Orkan Wojcieszków - Lutnia Piszczac, Grom Kąkolewnica - LKS Dobryń, Dwernicki Stoczek Łukowski - Lesovia Trzebieszów, Janowia Janów Podlaski - GLKS Rokitno.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Brat Siennica Nadolna - Agros Suchawa 12, Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk 12; niedziela: Ruch Izbica - Vojsławia Wojsławice 13, Pławanice Kamień - Hetman Żółkiewka 13 (mecz w Chełmie), Unia Białopole - Ogniwo Wierzbica 12, Vitrum Wola Uhruska - Sawena Sawin 12, Unia Rejowiec - Kłos Chełm 11.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: GKS Niemce - Motor II Lublin 13, LZS Wierzchowiska - Polesie Kock 15, Orły Kazimierz - Piaskovia 11, Hetman Gołąb - MKS Ryki 11, Sygnał Lublin - Wieniawa Lublin 11; niedziela: Czarni Dęblin - Tajfun Ostrów Lubelski 13, Amator Rososz-Leopoldów - LKS Gościeradów 13, Wisła Annopol - Cisy Nałęczów 12.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Kryształ Werbkowice - Roztocze Szczebrzeszyn 14, Omega Stary Zamość - Cosmos Józefów (mecz w Zamościu) 14; niedziela: Huczwa Tyszowce - Victoria Łukowa/Chmielek 14, Sparta Wożuczyn - Echo Zawada 14, Olimpiakos Tarnogród - Hetman II Zamość 14, Unia Hrubieszów - Nord 98 Wysokie przełożony, Orkan Bełżec - Włókniarz Frampol 14, Ostoja Skierbieszów - Korona Łaszczów 14.

SIATKÓWKA

II liga kobiet, grupa IV: Szóstka Biłgoraj - Poprad Stara Muszyna, piątek, godz. 18, hala ZBiO w Biłgoraju.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet: SPR Asseco BS Lublin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski, sobota, godz. 17.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - AZS Politechnika Radomska, sobota, godz. 18, hala przy ul. Akademickiej 2.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - MTS Żory, sobota, godz. 19.30.

II liga kobiet: SPR II Lublin - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski, sobota, godz. 15, Roxa Lublin - MKS Zgierz, niedziela, godz. 14.30; wszystkie mecze w hali Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Start Lublin - MKKS Zabrze, niedziela, godz. 17.30, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - AZS Siedlce, sobota, godz. 12.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

TENIS STOŁOWY

II liga mężczyzn: Felix Rossosz - Sovit Białystok, Stok Zakrzówek - Ogniwo Chełm, Sygnał II Lublin - Bełżyce; wszystkie mecze w niedzielę o godz. 11.

BIEGI REKREACYJNE

Ścieżki biegowe Nike: sobota, godz. 10, park Ludowy w Lublinie.

BIEGI NA ORIENTACJĘ

Mistrzostwa woj. lubelskiego w biegu na orientację: sobota (klasyk), godz. 12, niedziela (sprint), godz. 9.30. Pańskie Doliny koło Starego Zamościa.

REGATY

Zakończenie Sezonu Żeglarskiego na Zalewie Zemborzyckim: na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Słoneczny Wrotków”, sobota i niedziela, od godz. 9.

SZACHY

Otwarty Turniej Szachowy: piątek, godz. 16, pawilon Startu Lublin, al. Piłsudskiego 22.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorów i Juniorów, sobota i niedziela, godz. 10, pawilon Startu Lublin, al. Piłsudskiego 22.

ZEBRANIA

II tura Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów LZPN, piątek, godz. 12, sala NOT przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3.