Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.


PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Odra Opole, sobota, godz. 15 stadion przy al. Jana Pawła II 13.

II liga wschodnia: Stal Poniatowa - Wigry Suwałki, niedziela, godz. 14.

II liga kobiet - sobota: Widok Lublin - Dystans Niedźwiada 13; niedziela: Motor Lublin - Kinga Krasnystaw 14.30, Hetman Zamość - Wilki Wilków 11.

III liga - niedziela: Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 15, Spartakus Szarowola - Łada Biłgoraj 15, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Stal Mielec 14.

IV liga - sobota: Lewart Lubartów - BKS Unia Bełżyce 15, Podlasie Biała Podlaska - Orion Niedrzwica 14, Wisła Puławy - POM Iskra Piotrowice 14, Huragan Międzyrzec Podlaski - Start Krasnystaw 13; niedziela: Opolanin - Lublinianka, Zartmet Olender Sól - Sparta Rejowiec Fabryczny 15, Janowianka - Włodawianka 14, Chełmianka - Sokół Adamów 15.

Bialska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13: Unia Żabików - Janowia Janów Podlaski, GLKS Rokitno - Dwernicki Stoczek Łukowski, Lesovia Trzebieszów - Grom Kąkolewnica, LKS Dobryń - Orkan Wojcieszków, Lutnia Piszczac - Victoria Parczew, Niwa Łomazy - Unia Krzywda, ŁKS Łazy - Dąb Dębowa Kłoda.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Kłos Chełm - Frassati Fajsławice 11, Hetman Żółkiewka - Brat Siennica Nadolna 12; niedziela: Vojsławia Wojsławice - Unia Rejowiec 11, Granica Dorohusk - Vitrum Wola Uhruska 11, Sawena Sawin - Unia Białopole 11, Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień 11, Agros Suchawa - Ruch Izbica 11.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Sygnał Lublin - Czarni Dęblin 11; niedziela: Wieniawa Lublin - Wisła Annopol 11, Cisy Nałęczów - Hetman Gołąb 15.30, MKS Ryki - Amator Rososz-Leopoldów 13.30, GKS Gościeradów - Orły Kazimierz 12, Piaskovia - LZS Wierzchowiska 12, Polesie Kock - GKS Niemce 15, Motor II Lublin - Tajfun Ostrów Lubelski 13.30.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Roztocze Szczebrzeszyn - Ostoja Skierbieszów 15, Nord 98 Wysokie - Omega Stary Zamość 14; niedziela: Korona Łaszczów - Orkan Bełżec 13, Włókniarz Frampol - Unia Hrubieszów 15, Cosmos Józefów - Olimpiakos Tarnogród 15, Hetman II Zamość - Sparta Wożuczyn 13, Echo Zawada - Huczwa Tyszowce 14, Victoria Łukowa/Chmielek - Kryształ Werbkowice 14.

SIATKÓWKA

I liga: Avia Świdnik - SMS PZPS Spała, sobota, godz. 17, hala PZL, ul. Fabryczna 3.

II liga kobiet grupa III: Tomasovia - Sparta Warszawa, sobota, godz. 17, hala OSiR w Tomaszowie Lubelskim, al. Sportowa 8.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Wisła Płock, niedziela, godz. 18, hala MOSiR w Puławach, ul. Partyzantów 11.

II liga mężczyzn - grupa III: Azoty II Puławy - AZS UW, niedziela, godz. 13, hala MOSiR w Puławach, ul. Partyzantów 11; AZS UMCS Lublin - Politechnika Warszawska, sobota, godz. 12, hala Globus ul. Kazimierza Wielkiego 8.

KOSZYKÓWKA

I liga kobiet - dywizja B: AZS UMCS Lublin - UKS Ursus, sobota, godz. 17, hala MOSiR, al. Zygmuntowskie 4.

TENIS STOŁOWY

VII Grand Prix LZS: sobota od godz. 9, pawilon przy ul. Krzywe Koło w Lubartowie.

II liga mężczyzn - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 11: Sygnał I Lublin - Felix Rososz, Bełżyce - Stok II Białystok, Ogniwo Chełm - Sygnał II Lublin, Ruch Edbar Lublin - Bielsk Podlaski;

ŻUŻEL

Turniej "Ratujmy Lubelski Żużel", niedziela, godz. 15, tor przy al. Zygmuntowskich 5.

MOTOCROSS

Puchar Polski PZM i Mistrzostwa Europy Środkowej MACEC: niedziela od godz. 12, okolice giełdy "Elizówka" w Lublinie.

KARATE KYOKUSHIN

Otwarty Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin: sobota, godz. 10, hala ZS im. Z. Chmielewskiego przy ul. Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.

KOLARSTWO

Zakończenie sezonu turystyki kolarskiej: zbiórka w niedzielę o godz. 8.30 przy kościele OO Kapucynów przy ul. Krakowskie Przedmieście 62.

SZKOLENIA

Konferencja szkoleniowa "Warsztaty trenerskie" - II sesja - jesienna, niedziela, godz. 10, hala sportowa MKS Start przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.