Orlęta przegrały mecz na szczycie III ligi

W 11. kolejce rozgrywek lubelsko-podkarpackiej grupy III ligi radzyńskie Orlęta uległy na wyjeździe Resovii 1:2. Rzeszowianie zwycięskiego gola strzelili w 90. minucie gry.

Obydwie bramki dla Resovii zdobył Andrzej Danielak. Najpierw w 8., a następnie w 90. minucie meczu. W 58. minucie jedynego gola dla radzynian uzyskał Damian Pietroń.

W tej serii spotkań doszło też do dwóch innych meczów, w których mierzyły się ze sobą drużyny ze ścisłej czołówki tabeli. Zespół rezerw Górnika Łęczna po bramce Pawła Jędrzejuka pokonał u siebie Stal Rzeszów. Z kolei do Świdnika zawitała drużyna Wisłoki Dębica. Piłkarze Avii przegrali 0:2, a obydwie bramki dla gości zdobył Dariusz Kantor. Już w 4. minucie gry zamienił na bramkę wywalczony przez siebie rzut karny, a w ostatniej akcji meczu strzałem z woleja zadał świdniczanom ostateczny cios.