Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.
PIŁKA NOŻNA

I liga: Motor Lublin - Flota Świnoujście, niedziela, godz. 15, stadion przy al. Zygmuntowskich 5.

II liga kobiet - sobota: Widok Lublin - Sokół 14, Wilki Wilków - Tytan Wisznice 13; niedziela: Dystans Niedźwiada - Motor Lublin 15, Kinga Krasnystaw - Hetman Zamość 13.

III liga - sobota: Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 14; niedziela: Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 14, Tomasovia - Karpaty Krosno 14, Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 14, Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 13.

IV liga - sobota: Orion Niedrzwica - Janowianka 15, Sparta Rejowiec Fabryczny - Opolanin 15; niedziela: Lublinianka - Huragan Międzyrzec Podlaski 14.30, Start Krasnystaw - Wisła Puławy 14, POM Iskra Piotrowice - Chełmianka 12.30, Sokół Adamów - Podlasie Biała Podlaska 14, Włodawianka - Lewart Lubartów 14, Unia Bełżyce - Zartmet Olender Sól 15.

Bialska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13: ŁKS Łazy - Unia Żabików, Dąb Dębowa Kłoda - Niwa Łomazy, Unia Krzywda - Lutnia Piszczac, Victoria Parczew - LKS Dobryń, Orkan Wojcieszków - Lesovia Trzebieszów, Grom Kąkolewnica - GLKS Rokitno, Dwernicki Stoczek Łukowski - Janowia Janów Podlaski.

Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę: Agros Suchawa - Vojsławia Wojsławice 11, Ruch Izbica - Hetman Żółkiewka 11, Brat Siennica Nadolna - Ogniwo Wierzbica 11, Pławanice Kamień - Sawena Sawin 14, Unia Białopole - Granica Dorohusk 13, Vitrum Wola Uhruska - Kłos Chełm 13, Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec 13.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: LZS Wierzchowiska - LKS Gościeradów 15.30, Orły Kazimierz - MKS Ryki 12, Amator Rososz-Leopoldów - Cisy Nałęczów 13, Hetman Gołąb - Wieniawa Lublin 11; niedziela: Czarni Dęblin - Motor II Lublin 13, Tajfun Ostrów Lubelski - Polesie Kock 14, GKS Niemce - Piaskovia 12, Wisła Annopol - Sygnał Lublin 12.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Kryształ Werbkowice - Echo Zawada 14, Omega Stary Zamość - Włókniarz Frampol 15; niedziela: Victoria Łukowa/Chmielek - Roztocze Szczebrzeszyn 15, Huczwa Tyszowce - Hetman II Zamość 15, Sparta Wożuczyn - Cosmos Józefów 14, Olimpiakos Tarnogród - Nord 98 Wysokie 15, Unia Hrubieszów - Korona Łaszczów 14, Orkan Bełżec - Ostoja Skierbieszów 15.

PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - ASPR Zawadzkie sobota, godz. 18, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Start Lublin - Limblach Limanowa, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4;

BRYDŻ SPORTOWY

XLII Mityng Ziemi Lubelskiej, sobota, godz. 11, niedziela, godz. 10, Kasyno Policyjne przy ul. Północnej 3 w Lublinie (zapisy w dniu imprezy godzinę przed rozpoczęciem).

ŁUCZNICTWO

Mistrzostwa Okręgu w Łucznictwie, sobota i niedziela, godz. 11, tory OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

JEŹDZIECTWO

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w skokach przez przeszkody; Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody; regionalne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody; Memoriał Stanisława Guziuka, piątek, godz. 15, sobota i niedziela, godz. 10, hipodrom w Białce k. Krasnegostawu.

TENIS STOŁOWY

I liga mężczyzn - grupa południe: Alfa Radzyń Podlaski - Kolping Jarosław, sobota, godz. 16; Dawid Tarnogród - Silesia Miechowice, sobota, godz. 16.