Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.
PIŁKA NOŻNA

I liga: Motor Lublin - Korona Kielce, sobota, godz. 15.30, stadion przy al. Zygmuntowskich 5.

III liga - niedziela: Orlęta Łuków - Stal Mielec 16, Spartakus Szarowola - Resovia 15, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lub. 14.

IV liga - sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka 15, Lewart Lubartów - Orion Niedrzwica 15, Podlasie Biała Podlaska - POM Iskra Piotrowice 14, Wisła Puławy - Huragan Międzyrzec Podlaski 15; niedziela: Opolanin - Unia Bełżyce 15, Zartmet Olender Sól - Włodawianka 15, Janowianka - Sokół Adamów 14, Chełmianka - Start Krasnystaw 15.

Bialska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14: Unia Żabików - Dwernicki Stoczek Łukowski, Janowia Janów Podlaski - Grom Kąkolewnica, GLKS Rokitno - Orkan Wojcieszków, Lesovia Trzebieszów - Victoria Parczew, LKS Dobryń - Unia Krzywda, Lutnia Piszczac - Dąb Dębowa Kłoda, Niwa Łomazy - ŁKS Łazy.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Kłos Chełm - Unia Białopole 11; niedziela: Vojsławia Wojsławice - Frassati Fajsławice 12, Unia Rejowiec - Vitrum Wola Uhruska 11, Granica Dorohusk - Pławanice Kamień 11, Sawena Sawin - Brat Siennica Nadolna 11, Ogniwo Wierzbica - Ruch Izbica 11, Hetman Żółkiewka - Agros Suchawa 13.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Sygnał Lublin - Hetman Gołąb 11, Wieniawa Lublin - Amator Rososz-Leopoldów 11, Piaskovia - Tajfun Ostrów Lubelski 12, Polesie Kock - Motor II Lublin 16; Wisła Annopol - Czarni Dęblin 13, Cisy Nałęczów - Orły Kazimierz 16, MKS Ryki - LZS Wierzchowiska 15, LKS Gościeradów - GKS Niemce 13.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Roztocze Szczebrzeszyn - Orkan Bełżec 15, Nord 98 Wysokie - Sparta Wożuczyn 14, Hetman II Zamość - Kryształ Werbkowice 11; niedziela: Ostoja Skierbieszów - Unia Hrubieszów 15, Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość 13, Włókniarz Frampol - Olimpiakos Tarnogród 15, Cosmos Józefów - Huczwa Tyszowce 15, Echo Zawada - Victoria Łukowa/Chmielek 14.

KOSZYKÓWKA

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - Mag-Rys Zgierz, niedziela, godz. 14, hala Globus ul. Kazimierza Wielkiego 8;

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Traveland-Społem Olsztyn, sobota, godz. 18, hala MOSiR w Puławach, ul. Partyzantów 11;

I liga kobiet, grupa B: AZS UMCS Lublin - Ruch II Chorzów, sobota, godz. 17.30;

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - AZS Anilana Łódź, niedziela, godz. 17.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - MKS MOS Będzin, sobota, godz. 17, hala sportowa PZL, ul. Fabrycznej 3;

II liga kobiet: Tomasovia - ŁKS Łódź, sobota, godz. 17, hala OSiR w Tomaszowie Lubelskim, al. Sportowa 8;

III liga mężczyzn - sobota: AZS PL - Perła Telatyn 17, Avia II Świdnik - MKS Kraśnik 19, Zakład Karny Biała Podlaska - Cisy Nałęczów 17; niedziela: Cukrownik Lublin - Granit Bychawa 17.

BOKS

Gala boksu zawodowego, piątek, godz. 20, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów pod patronatem marszałka województwa lubelskiego i burmistrza miasta Łuków z udziałem medalistów IO w Pekinie, sobota, godz. 16, hala SP nr 1 przy ul. Partyzantów 15 w Łukowie.

BIEGI

14. Ogólnopolski Bieg Uliczny pamięci gen. Franciszka Kleeberga, sobota, od godz. 10, start biegu głównego ok. godz. 12 w Kocku.

KARATE TRADYCYJNE

III Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i XIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, sobota, godz. 15-20 eliminacje; niedziela, godz. 9-13 eliminacje, godz. 13 finały, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie

TENIS STOŁOWY

VI Grand Prix Piask, sobota, godz. 9 (młodzież szkół podstawowych), godz. 11 (kategoria open), sala SP przy ul. Mickiewicza 2 w Piaskach.

SZACHY

II Turniej z cyklu Otwartych Mistrzostw Miasta, niedziela, godz. 10 (zapisy od godz. 9), sala Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

RUGBY

Puchar Polski: Budowlani Lublin - Budowlani Łódź, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Krasińskiego 11.

LEKOATLETYKA

9. Otwarty Jesienny Mityng LOZLA, sobota, godz. 13, stadion Startu, al. Piłsudskiego 22; PŁYWANIE

VII Mityng pływacki Lubelszczyzna 2008, sobota, godz. 10, pływalnia OSiR, przy ul. Zamoyskich 62 a w Zamościu.