OKS 1945 z kompletem punktów

Piłkarze OKS 1945 Olsztyn zgodnie z oczekiwaniami wygrali z ostatnią w tabeli Stalą Poniatowa.

Bramki w tym meczu strzelili Paweł Alancewicz (40 minuta) i Grzegorz Piesio (53). Doskonałych okazji nie wykorzystali Paweł Łukasik, Łukasz Suchocki oraz Mateusz Różowicz.

Już w najbliższą środę olsztynianie na własnym boisku podejmą Wigry Suwałki.

Punktów nie zdobył natomiast iławski Jeziorak, którzy na wyjeździe przegrał 1:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Pierwsza bramka padła dla gospodarzy w 11 minucie. Michał Twardowski z kilku metrów nie dał żadnych szans Grzegorzowi Sobiechowi.

Sytuacje do strzelenia bramki mieli Wojciech Figurski, Łukasz Harmaciński, Tomasz Zakierski. Jednak to zawodnicy z Podlasia cieszyli się z kolejnego gola - po rzucie wolnym obrońcy Jezioraka nie upilnowali Wojciecha Kobeszkę.

Kontaktową bramkę zdobył Wojciech Figurski z rzutu karnego. Wcześniej ręką we własnym polu zagrał piłkarz Ruchu.

OKS 1945: Iwanowski - Stefanowicz, Aziewicz, Koprucki, Podhorodecki - Ł. Wróblewski, Alancewicz (72 Płoszczuk), Michałowski, Piesio (74. Spychała) - Suchocki (62. Różowicz), Łukasik

żółte kartki: Suchocki, Ł. Wróblewski

Bi-es Jeziorak: Sobiech - Zawadzki (66. Roszkowski), Święcki, Pietrasik, Kowalski, Zakierski, Drzystek, Dymowski (46. Roszkiewicz), Sedlewski, Harmaciński (55. Dobroński), Figurski

żółte kartki: Zawadzki, Drzystek

Wyniki 7. kolejki

Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława 2:1 (Twardowski 12, Kobeszko 72 - Figurski 76)

Stal Poniatowa - OKS 1945 Olsztyn 1:2 (Mazurek 64 - Alancewicz 40, Piesio 53)

Górnik Wieliczka - Ponidzie Nida Pińczów 6:0 (Jarosz 59, 71, 88, Kisiel 62, Gruszka 66, Nowak 85)

Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki 1:2 (Grzelak 90 - Drągowski 24k, Ołowniuk 64)

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łomża 4:0 (Bania 48, 66, 89, Lewandowski 90)

Przebój Wolbrom - Kolejarz Stróże 1:2 (Lickiewicz 23 - Chlipała 33, 65)

Okocimski Brzesko - Start Otwock 1:1 (Szczoczarz 64k - Okafor-Agu 13)

Concordia Piotrków Tryb. - Hetman Zamość 0:1 (Kołodziejski 45)

Sokół Aleksandrów Łódzki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (Sztybrych 76)