Sport.pl

Wyniki 84. Mistrzostw Polski

kula kobiet

1. Krystyna Zabawska (KS Podlasie Białystok)17,39
2. Agnieszka Bronisz (MKS MOS Płomień Sosnowiec)16,80
3. Magdalena Sobieszek (AZS AWF Warszawa)16,63
4. Agnieszka Jarmużek (AZS AWF Biała Podlaska)15,53
5. Agnieszka Dudzińska (RTL ZTE Radom)15,23
6. Izabela Koralewska (LKS Lubusz Słubice)14,79
w dal mężczyzn

1. Marcin Starzak (AZS AWF Kraków)8,20 (wiatr +2,3 m/s)
2. Krzysztof Lewandowski (MKL Szczecin)8,07 (+2,3)
3. Tomasz Mateusiak (OKLA StoraEnso Ostrołęka)8,00
4. Mateusz Parlicki (AZS AWF Katowice)7,91
5. Cezary Leśniak (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)7,49 (+2,6)
. Maciej Siwik (AZS AWF Kraków)7,49 (+2,2)
kula mężczyzn

1. Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)20,50
2. Jakub Giża (LKS Stal Mielec)19,31
3. Dominik Zieliński (Lechia Gdańsk)19,13
4. Grzegorz Pankau (MLKS Krajna Sępólno)18,80
5. Leszek Śliwa (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)18,63
6. Krzysztof Krzywosz (KS Podlasie Białystok)18,62
5000 m kobiet

1. Wioletta Frankiewicz (AZS AWF Kraków)15.36,44
2. Justyna Bąk (KS Piętka Katowice)15.57,26
3. Karolina Jarzyńska (KS Piętka Katowice)16.05,60
4. Agnieszka Ciołek (AZS AWF Wrocław)16.13,80
5. Maria Maj (KS Wejher Wejherowo)16.36,40
6. Aleksandra Jakubczak (KS Agros Zamość)16.41,99
5000 m mężczyzn

1. Michał Kaczmarek (WKS Grunwald Poznań)13.57,69
2. Artur Kozłowski (MULKS MOS Sieradz)13.57,88
3. Kamil Murzyn (KS Cracovia Kraków)13.57,95
4. Radosław Kłeczek (WKS Śląsk Wrocław)13.58,12
5. Michał Smalec (KS Podlasie Białystok)14.00,67
6. Arkadiusz Gardzielewski (WKS Śląsk Wrocław)14.04,83
wzwyż kobiet

1. Kamila Stepaniuk (KS Podlasie Białystok)1,89
2. Karolina Gronau (AZS AWF Biała Podlaska)1,87
3. Karolina Błażej (AZS AWF Kraków)1,78
4. Aleksandra Zarecka (KS Podlasie Białystok)1,74
5. Anna Styrcz (AZS AWF Kraków)1,74
6. Urszula Domel (AZS AWF Wrocław)1,70
100 m kobiet (wiatr +3,3 m/s)

1. Daria Korczyńska (WKS Śląsk Wrocław)11,29
2. Ewelina Klocek (WKS Śląsk Wrocław)11,45
3. Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)11,47
4. Marta Jeschke (SKLA Sopot)11,49
5. Dorota Jędrusińska (AZS Poznań)11,50
6. Beata Makaruk (AZS AWF Biała Podlaska)11,52
100 m mężczyzn

1. Dariusz Kuć (AZS AWF Kraków)10,27
2. Marcin Nowak (AZS AWF Kraków)10,33
3. Marcin Jędrusiński (WKS Śląsk Wrocław)10,35
4. Robert Kubaczyk (AZS Poznań)10,39
5. Krzysztof Jabłoński (AZS AWF Kraków)10,42
6. Mikołaj Lewański (MKL Szczecin)10,43
młot kobiet

1. Kamila Skolimowska (Skra Warszawa)71,71 (2. rzut 70,75)
2. Anita Włodarczyk (AZS AWF Poznań)71,71 (69,84)
3. Katarzyna Kita (KS Agros Zamość)66,52
4. Małgorzata Zadura (AZS AWF Warszawa)63,35
5. Malwina Sobierajska (KS Podlasie Białystok)61,80
6. Weronika Milkowska (Skra Warszawa)59,79
w dal kobiet

1. Teresa Dobija (AZS Łódź)6,58
2. Małgorzata Trybańska (KS Warszawianka)6,49
3. Karolina Tymińska (AZS AWFiS Gdańsk)6,41
4. Kamila Chudzik (AZS AWFiS Gdańsk)6,26
5. Sandra Chukwu (MKL Szczecin)6,07
6. Liliana Zagacka (LKLA Krokus Astroma Leszno)6,01
800 m kobiet

1. Anna Rostkowska (KS Athletic Jakać Młoda)2.01,90
2. Ewelina Sętowska-Dryk (AZS AWF Warszawa)2.02,50
3. Agnieszka Sowińska (KB Sporting Międzyzdroje)2.03,21
4. Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście)2.04,41
5. Monika Wiśniowska (WLKS Siedlce Iganie Młode)2.08,61
6. Joanna Kuś (AZS AWF Katowice)2.08,87
800 m mężczyzn

1. Paweł Czapiewski (LKS Lubusz Słubice)1.47,08
2. Piotr Dąbrowski (WLKS Wrocław)1.47,32
3. Mirosław Formela (KB Sporting Międzyzdroje)1.48,71
4. Szymon Krawczyk (WMLKS Nadodrze Powodowo)1.49,11
5. Michał Podolak (AZS UWM Olsztyn)1.49,86
6. Artur Ostrowski (TS Olimpia Poznań)1.50,16
4x100 m kobiet

1. AZS AWF Warszawa45,62
2. AZS Poznań46,22
3. AZS AWF Wrocław46,27
4. AZS AWFiS Gdańsk47,48
5. KS Podlasie Białystok47,66
6. AZS AWF Warszawa II47,96
oszczep kobiet

1. Urszula Piwnicka (SKLA Sopot)59,86
2. Barbara Madejczyk (Jantar Ustka)59,51
3. Joanna Bałdyga (AZS AWF Warszawa)55,44
4. Agnieszka Lewandowska (AZS AWFiS Gdańsk)50,42
5. Danuta Plewnia (AZS Opole)47,56
6. Agata Antonowicz (AZS AWFiS Gdańsk)45,96
400 ppł kobiet

1. Małgorzata Pski (AZS AWF Wrocław)56,36
2. Aneta Jakóbczak (AZS Poznań)58,12
3. Marta Chrust-Rożej (AZS AWF Wrocław)58,27
4. Katarzyna Janecka (AZS AWF Kraków)58,86
5. Weronika Zielińska (KS Warszawianka)59,13
6. Edyta Grzyb (AZS AWF Warszawa)61,09
400 ppł mężczyzn

1. Marek Plawgo (KS Warszawianka)49,26
2. Rafał Ostrowski (AZS AWF Katowice)50,76
3. Jarosław Cichosz (AZS AWFiS Gdańsk)51,12
4. Krzysztof Pałkiewicz (ULKS Zielony Dąb Żarów)52,02
5. Kamil Barański (KS Warszawianka)52,37
6. Radosław Czyż (WKS Wawel Kraków)52,46
400 m kobiet

1. Monika Bejnar (AZS AWF Warszawa)52,12
2. Grażyna Prokopek - Janacek (AZS AWF Warszawa)52,18
3. Jolanta Wójcik (ULKS Technik Trzcinica)52,52
4. Izabela Kostruba (KS Agros Zamość)52,91
5. Agnieszka Karpiesiuk (AZS AWFiS Gdańsk)52,94
6. Agata Bednarek (AZS Łódź)53,84
400 m mężczyzn

1. Piotr Klimczak (WKS Śląsk Wrocław)45,74
2. Rafał Wieruszewski (UKS Orkan Środa Wlkp.)45,93
3. Piotr Kędzia (AZS Łódź)45,94
4. Piotr Wiaderek (AZS AWFiS Gdańsk)46,23
5. Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn)46,46
6. Patryk Baranowski (AZS Łódź)46,48
oszczep mężczyzn

1. Igor Janik (AZS AWFiS Gdańsk)79,79
2. Paweł Rakoczy (AZS AWFiS Gdańsk)77,71
3. Tomasz Damszel (NKS Namysłów)77,11
4. Bartłomiej Kempny (MKS Iskra Pszczyna)75,53
5. Adrian Markowski (MKS Osa Zgorzelec)74,73
6. Rajmund Kółko (LKS Polkowice)72,44
tyczka kobiet

1. Monika Pyrek (MKL Szczecin)4,70
2. Anna Rogowska (SKLA Sopot)4,40
3. Joanna Piwowarska (AZS AWF Warszawa)4,10
4. Marta Plewa (Ośr. sk. tycz. Gdańsk)4,00
5. Karmen Bunikowska (AZS AWFiS Gdańsk)4,00
. Paulina Dębska (Ośr. sk. tycz. Gdańsk)4,00
. Justyna Ratajczak (MKL Szczecin)4,00
4x100 mężczyzn

1. AZS AWF Kraków39,16
2. AZS Poznań40,10
3. MKL Szczecin40,29
4. AZS AWF Warszawa40,31
5. AZS AWF Kraków II40,49
6. MKS Polonia Warszawa41,46
młot mężczyzn

1. Szymon Ziółkowski (AZS Poznań)77,66
2. Maciej Małyszko (KKL Kielce) 72,62
3. Michał Wiercioch (AZS AWF Gorzów)64,68
4. Dominik Szewczyk (KKL Kielce)64,40
5. Mariusz Walczak (KS Orzeł Warszawa)61,54
6. Bartłomiej Molenda (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 59,12

trójskok kobiet

1. Liliana Zagacka (LKLA Krokus Astroma Leszno)13,74
2. Małgorzata Trybańska (KS Warszawianka)13,66
3. Aneta Sadach (KB Geotermia Uniejów)13,63
4. Aleksandra Fila (MKS Start Lublin)12,97
5. Sandra Chukwu (MKL Szczecin)12,91
6. Magdalena Bachmatiuk (PLKS Gwda Piła)12,77
200 m kobiet

1. Ewelina Klocek (WKS Śląsk Wrocław)23,38
2. Marta Jeschke (SKLA Sopot)23,50
3. Grażyna Prokopek - Janacek (AZS AWF Warszawa)23,57
4. Marika Popowicz (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)23,96
5. Anna Jesień (AZS AWF Warszawa)24,18
6. Izabela Kostruba (KS Agros Zamość)24,24
200 m mężczyzn

1. Marcin Jędrusiński (WKS Śląsk Wrocław)20,84
2. Marcin Urbaś (AZS Poznań)20,95
3. Kamil Kryński (KS Podlasie Białystok)21,08
4. Kamil Masztak (AZS AWF Warszawa)21,21
5. Daniel Kossowski (RTLT ZTE Radom)21,33
6. Robert Kubaczyk (AZS Poznań)21,40
dysk mężczyzn

1. Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław)65,29
2. Konrad Szuster (AZS AWF Warszawa)62,34
3. Olgierd Stański (AZS AWF Biała Podlaska)60,68
4. Andrzej Krawczyk (AZS AWF Warszawa)57,50
5. Robert Urbanek (MKLA Łęczyca)56,36
6. Bartosz Ratajczak (AZS Poznań)55,27
4x400 m kobiet

1. AZS AWF Warszawa3.38,07
2. AZS AWF Warszawa II3.39,07
3. AZS AWF Kraków3.59,38
4x400 m mężczyzn

1. AZS UWM Olsztyn3.09,69
2. AZS AWF Warszawa3.09,82
3. AZS Łódź3.11,66
4. AZS AWF Gorzów3.12,11
5. WKS Śląsk Wrocław3.12,16
6. AZS AWFiS Gdańsk3.12,80
tyczka mężczyzn

1. Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin)5,60
2. Łukasz Michalski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)5,50
3. Adam Kolasa (KB Sporting Międzyzdroje)5,50
4. Mateusz Didenkow (KL Gdynia)5,30
5. Łukasz Jurga (AZS AWFiS Gdańsk)5,00
6. Błażej Ziętek (MKL Szczecin)4,80
dysk kobiet

1. Joanna Wiśniewska (WKS Gwardia Warszawa)61,26
2. Agnieszka Jarmużek (AZS AWF Biała Podlaska)58,92
3. Żaneta Glanc (AZS Poznań)58,02
4. Marzena Wysocka (AZS AWF Biała Podlaska)54,11
5. Katarzyna Jaworowska (AZS AWF Warszawa)51,33
6. Marta Jaworowska (AZS AWF Warszawa)49,65
trójskok mężczyzn

1. Paweł Kruhlik (AZS AWF Wrocław)16,19
2. Jacek Kazimierowski (BKS Bydgoszcz)16,17
3. Matuesz Parlicki (AZS AWF Katowice)15,95
4. Adrian Świderski (WKS Śląsk Wrocław)15,91
5. Mateusz Kustra (AZS AWF Wrocław)15,70
6. Robert Michniewski (BKS Bydgoszcz)15,64
wzwyż mężczyzn

1. Grzegorz Sposób (MKS Start Lublin)2,22
2. Michał Bieniek (AZS AWF Wrocław)2,18
3. Piotr Śleboda (GKS Olimpia Grudziądz)2,18
4. Marcin Glaubert (MKS Truso Elbląg)2,18
5. Wojciech Sibiga (RKS Skra Warszawa)2,18
6. Łukasz Zawiła (AZS AWF Kraków)2,10
100 m ppł

1. Aurealia Trywiańska - Kollasch (AZS AWF Warszawa)12,91
2. Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)13,11
3. Kaja Tokarska (AZS AWF Warszawa)13,42
4. Monika Nabiałek (AZS AWF Wrocław)13,73
5. Dominika Ligarska (AZS AWF Warszawa)14,06
6. Katarzyna Janecka (AZS AWF Kraków)14,14
110 m ppł

1. Artur Noga (KS Warszawianka) 13,47
2. Mariusz Kubaszewski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)13,88
3. Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)13,91
4. Maciej Giza (AZS AWF Kraków)14,28
5. Rafał Staniszewski (AZS AWF Kraków)14,31
6. Maciej Wojtkowski (AZS AWF Warszawa)14,43
1500 m kobiet

1. Sylwia Ejdys (AZS AWF Wrocław)4.15,56
2. Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście)4.16,29
3. Anna Jakubczak (KS Agros Zamość)4.17,72
4. Anna Rostkowska (KS Athletics Jakać Młoda)4.18,45
5. Lidia Chojecka (KS Warszawianka)4.20,37
6. Aleksandra Jakubczak (KS Agros Zamość)4.20,79
1500 mężczyzn

1. Marcin Lewandowski (UKL Ósemka Police)3.44,94
2. Paweł Czapiewski (LKS Lubusz Słubice)3.44,96
3. Bartosz Nowicki (MKL Szczecin)3.45,60
4. Tomasz Osmulski (RKS Łódź)3.47,25
5. Kamil Murzyn (KS Cracovia Kraków)3.47,54
6. Radosław Kłeczek (WKS Śląsk Wrocław)3.48,41
3000 m przez przeszkody kobiet

1. Katarzyna Kowalska (LKS Vectra Włocławek)9.53,93
2. Justyna Korytkowska (LŁKS Prefbet Śniadowo)10.24,51
3. Iwona Lewandowska (LKS Vectra Włocławek)10.26,80
4. Mariola Konowalska (CKS Budowlani Częstochowa)10.27,56
5. Anna Wojna (ULKS Lipinki)10.32,23
6. Agata Dróżdż (KKL Kielce)10.44,23
3000 m przez przeszkody mężczyzn

1. Tomasz Szymkowiak (LUKS Orkan Września)8.25,72
2. Marcin Chabowski (KS Wejher Wejherowo)8.25,90
3. Rafał Snochowski (LKS Omega Kleszczów)8.30,63
4. Mateusz Demczyszak (WKS Śląsk Wrocław)8.37,53
5. Łukasz Parszczyński (MKS Polonia Warszawa)8.44,03
6. Jakub Wiśniewski (KS Warszawianka)8.46,27