Punkty czwartoligowców

PIŁKA NOŻNA. Czwartoligowy Wulkan Zakrzew zdołał wywieźć oczko z Mławy, natomiast Szydłowianka zainkasowała komplet punktów w spotkaniu z Koroną Ostrołęka.

Po przerwie strzałem z rzutu wolnego Przemysław Skorupa otworzył wynik na korzyść zakrzewian. Gospodarze wyrównali kilkanaście minut później po stałym fragmencie gry. Wówczas na boisku przebywał już drugi bramkarz Wulkanu Bartłomiej Grymuła, który z racji kłopotów kadrowych tym razem wystąpił w roli napastnika.

Z kolei Szydłowianka ograła Koronę, a autorami zwycięskich bramek okazali się najbardziej rutynowani gracze ekipy trenera Arkadiusza Skoniecznego. Prowadzenie uzyskał kapitan niebieskich Artur Ludew, następnie po składnej akcji trafił Jakub Bilke, a dzieła solową akcją dokończył Adam Śniegocki.

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - KORONA OSTROŁĘKA 3:0 (1:0): Ludew (35.), Bilke (75.), Śniegocki (85.).

Szydłowianka: Zyzman - Sokół, Gogacz, Gołębiowski, Kobylarczyk, Ludew, Kiliański (87. A. Koniarczyk), Bilke, Kurbiel, Śniegocki (90. Gromek), Ciupiński.

MKS MŁAWA - WULKAN ZAKRZEW 1:1 (0:0): Rogowski (73.) - Skorupa (50.).

Wulkan: Borkowski - Kurowski, Senator, Kołaczyk, Sałek, Turczyk, Skorupa, Rysiewski, Różalski, Bączkowski (60. Grymuła), Katus.

Pozostałe wyniki 30. kolejki: Narew Ostrołęka - Okęcie Warszawa 0:0, Mazur Karczew - Mazowsze Płock 0:1 (0:0), Ursus Warszawa - Korona Góra Kalwaria 0:2 (0:2), Polonia II Warszawa - Hutnik Warszawa 1:1 (0:1), Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 1:2 (0:0), Tęcza Płońsk - Piast Piastów 1:0 (0:0), Legionovia Legionowo - Start Otwock 1:2 (0:2).