Dębski liderem strzelców piątej ligi

PIŁKA NOŻNA. Miłosz Dębski, który na boiskach Mazowieckiej Ligi Seniorów od rundy wiosennej występuje w barwach Zwolenianki Zwoleń, został liderem klasyfikacji na najskuteczniejszego piłkarza rozgrywek.

W meczu kolejki radomska Broń bezbramkowo zremisowała w Mszczonowie. Pojedynek pomimo braku goli mógł się jednak podobać. Najdogodniejszej okazji dla lidera już w pierwszej minucie gry nie wykorzystał Arkadiusz Chudziński, który nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam.

Przekonujące zwycięstwo w derbach regionu odnieśli zawodnicy Pilicy. - W drugiej połowie mogliśmy zdobyć co najmniej cztery gole więcej - mówił po meczu trener białobrzeżan Mirosław Siara. Jego zespół pokonał Sokoła w Przytyku 3:0.

Piłkarze ze Zwolenia dzięki wygranej z Milanem Milanówek 4:1 odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu i są bliscy utrzymania w lidze.

Wyniki 26. kolejki: Mszczonowianka Mszczonów - Broń Radom 0:0, Zwolenianka Zwoleń - Milan Milanówek 4:1 (1:0): Dębski (28., 68.), Pawlicki (57.), Molendowski (63.) - dla Zwolenianki, Sokół Przytyk - Pilica Białobrzegi 0:3 (0:1): Karolewski (43.), Kulej (75.), Kotański (79.), Zryw Sobolew - Victoria Głosków 6:0 (4:0), Promnik Łaskarzew - Olimpia Warszawa 3:4 (1:2), Gwardia Warszawa - Amur Wilga 0:2 (0:1), Sparta Jazgarzew - Drukarz Warszawa 3:2 (1:1), KS Piaseczno - Tur Jaktorów - przełożony na 14 maja.