Kapitan Widzewa oddał opaskę

Łukasz Masłowski nie jest już kapitanem drużyny z al. Piłsudskiego. - Może komuś innemu uda się lepiej ode mnie zmobilizować kolegów - mówi piłkarz Widzewa
Kapitanem drużyny Masłowski został w październiku przed meczem z Groclinem Grodzisk Wielkopolski. Wcześniej rolę tę pełnił Robert Kłos, a zdecydował o tym poprzedni trener Widzewa Michał Probierz. Marek Zub, jego następca, podjął jednak decyzję, że to piłkarze sami wybiorą swojego lidera. Widzewiacy postawili właśnie na Masłowskiego, który teraz oddał opaskę.

- Czułem się zaszczycony, że mogłem pełnić tak ważną funkcję w takim klubie jak Widzew - mówi piłkarz. - Zrezygnowałem jednak, bo już wcześniej zapowiadałem, że jeśli w trzech kolejnych meczach: z Jagiellonią, ŁKS i Polonią, nie uda nam się zdobyć przynajmniej siedmiu punktów, to tak właśnie postąpię. Nie udało się, bo przegraliśmy w derbach. Może komuś innemu uda się lepiej ode mnie zmobilizować kolegów. Chłopaki mogą zrobić nowe wybory.

Ale tych prawdopodobnie nie będzie, a nowym kapitanem będzie Łukasz Juszkiewicz, który wiosną pod nieobecność w składzie Masłowskiego pełnił już tę funkcję.

Kto bardziej nadaje się do roli kapitana Widzewa?
Skomentuj:
Kapitan Widzewa oddał opaskę
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje