Olimpia remisuje z Łomżą

Wynikiem 1:1 zakończył się kontrolny mecz elbląskiej Olimpii (III liga) z ŁKS Łomża

Bramkę dla zespołu z województwa warmińsko-mazurskiego zdobył już w piątej minucie testowany Anton Kolosov z rzutu karnego. Ten sam zawodnik w 75. minucie trafił w słupek, a piłka po dobitce Mateusza Ptaszyńskiego (ostatnio w Zatoce Braniewo) uderzyła w poprzeczkę. Tomasz Wichniarek testował także Jacka Pieprzyka z Tura Turek oraz trzech Białorusinów. Zawodnikom zza wschodniej granicy zaraz po zakończeniu spotkania podziękowano za dalszą współpracę. Do Kętrzyna z różnych powodów nie pojechali: Piotr Trafarski, Adam Niedźwiedzki, Wojciech Kitowski, Tomasz Sambor, Michał Tomczyk, Damian Sędziak, Michał Chmielecki. W środę (o ile pozwoli na to pogoda) elblążanie spotkają się z Zatoką Braniewo.

Skład Olimpii : Szyszko - Ptaszyński, Kowalczyk, Koprucki, Anuszek, Kolosov, Roszak, Wróblewski, Ciesielski, Lepka, Pieprzyk oraz Hyz, Bogdanowicz, Treszczotko, 3 zawodników z Białorusi