Żurawski na ławce, Saganowski w podstawowym składzie

Mimo bramki w debiucie Maciej Żurawski rozpoczął mecz z Panioniosem na ławce rezerwowych. Do podstawowego składu Southampton wrócił za to Marek Saganowski, ale jego drużyna odpadła z Pucharu Anglii
Manchester nokautuje Arsenal

Maciej Żurawski na ławce rozpoczął wygrany 1:0 mecz Larissy z Panioniosem. Polak pojawił się na boisku dopiero w 68. minucie, zmieniając Manuela Facundo Parrę. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył inny rezerwowy, Turek Tumer Metin, który bramkarza Panioniosu pokonał w 86. minucie. Larissa odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu i ma szansę awansować na 6. miejsce w tabeli

Marek Saganowski wyszedł w podstawowym składzie Southampton, w wyjazdowym meczu z Bristol Rovers w Pucharze Anglii. Polak, podobnie jak cała drużyna zawiódł i do dalszej rundy awansował trzecioligowy Bristol. Saganowski miał jeden niecelny strzał na bramkę. W 80. minucie został zmieniony przez Davida McGoldricka.

W hitowym meczu Pucharu Anglii Manchester United rozgromił Arsenal Londyn 4:0, a spotkanie z ławki rezerwowych obejrzeli Tomasz Kuszczak (Manchester) i Łukasz Fabiański (Arsenal).

Całe spotkanie w barwach Celtiku rozegrał Artur Boruc. Polak zachował czyste konto, a jego drużyna pokonała Hearts 3:0. "The Bhoys" zanotowali ósme zwycięstwo z rzędu i zbliżyli się do pierwszych w tabeli Glasgow Rangers na jeden punkt.

W lidze szkockiej zadebiutował bramkarz juniorskiej reprezentacji 18-letni Artur Krysiak. Zawodnik Gretny wystąpił w przegranym 1:3 spotkaniu z FC Motherwell. Polak zagrał, ponieważ podstawowy bramkarz ostatniej drużyny szkockiej Premier League - Greg Fleming - w poprzednim meczu otrzymał czerwoną kartkę.

90. minut w barwach Arminii Bielefield zaliczył Artur Wichniarek. Drużyna Polaka przegrała mecz 0:1 po bramce Rafaela w ostatniej minucie spotkania. W drużynie Herthy nie wystąpił awizowany w składzie przed meczem Łukasz Piszczek.