Sport.pl

Wyniki 3. kolejki Świętokrzyskiej Halowej Ligi Firm

W dwie minuty ekipa Elmaru nie tylko odrobiła stratę, ale strzeliła dwie kolejne bramki i pokonała Jezierskiego Samson Samsonów.
To było jedno z najbardziej emocjonujących spotkań trzeciej kolejki szóstej edycji Świętokrzyskiej Halowej Ligi Firm. Dwie minuty przed końcem meczu Elmar przegrywał z Jezierskim Samson Samsonów 1:2, ale w 120 sekund strzelił trzy gole. I dzięki temu w lidze nadal nie stracił punktu. Komplet zwycięstw ma też na koncie Cola Dragon Jędrzejów, której wygraną z Defro Kolporter Holding zapewnił Paweł Klamka w ostatniej minucie meczu.

W końcówce rozstrzygnął się też pojedynek na szczycie I ligi. URB Plus pokonał KIK BIS Instalacje Budowlane 4:3 dzięki świetnej postawie strzelca trzech bramek i asystującego przy czwartej - Dawida Kołodzieja.

Wyniki 3. kolejki:

I liga: UniMax Kielce - Foksdrob Kajetanów 1:0 (Łyczek), Kolporter Condite - Defro Kolporter Holding 10:1 (Woszczycki 5, Kochanowski 3, Relidzyński 2 - Minda), NETcom Cefarm - ZETO 4:6 (M. Kowalski 2, D. Kowalski, Terelak - Hajduk 3, Urban 2, Golmento), Skład Budowlany Wola Jachowa - Becher 1:6 (Banak - Łyczek 2, Janyst 2, Dulnik i Biela), ZETO - MOZ Kielce 10:1 (Hajduk 5, Glita 2, Lipski 2, Trela - Wawrzycki), MOZ Kielce - Cola Dragon Jędrzejów 3:8 (Wawrzycki, Ziarkowski, Mojecki - Fendrych 3, Niechciał 2, Muszyński, Klamka, Łabądź), Cola Dragon Jędrzejów - Defro Kolporter Holding 1:0 (Klamka), Skład Budowlany Wola Jachowa - Elmar Jędrzejów 1:4 (Satro - Marek Januszewski, Grabowski, Maciej Januszewski, Radecki), Foksdrob Kajetanów - Jezierski Samson Samsonów 2:0 (Orzechowski, Foks), Elmar Jędrzejów - Jezierski Samson Samsonów 4:2 (Januszewski 2, Grabowski, Iwański - Strzelecki 2).

1. UniMax41211:5
2. ZETO4923:12
3. Elmar3914:4
4. Cola Dragon3912:5
5. Ceramik3616:6
6. Becher269:3
7. Kolporter Condite3315:14
8. Samson338:10
9. Foksdrob333:7
10. Wola Jachowa338:14
11. Sporting102:6
12. NETcom3011:16
13. Defro Kolporter407:21
14. MOZ304:20


II liga: KIK BIS Instalacje Budowlane - URB Plus 3:4 (Relidzyński, Kwiatkowski, Kula - Kołodziej 3, Pająk), Commercial Union - Kerry Polska 5:2 (Obara 4, Brzoza - Stępień 2), Orzeł Brynica - Commercial Union 4:2 (Drogosz 2, Kozieł, Majka - Obara, Nowakowski), TOMI - Targi Kielce 5:3 (Żak 2, Włodarczyk 2, Wójcik - Buras 2, Jarczak), Tercet Gród Ćmińsk - PC-TECH 3:2 (Kokosza, T. Frączyk, K. Frączyk - Mielnicki, Gil), Tercet Gród Ćmińsk - PKP Dukt 2:1 (Zagdan, Szafarczyk - Kokosza), Siódemka - Lekarze 5:0 (Kundera 2, Rudnicki, Ołtuszyk, Tomczyk), Dyson - Orzeł Brynica 3:1 (Cieniek, Kowalczyk, Łuszcz - Majka), Grupa Edukacyjna MAC SA - Lekarze 1:6 (Rachunek - Obarzanek 3, Szymański, Cyranowski, Cedro).

1. Tercet Gród41210:4
2. URB Plus3918:4
3. Siódemka3913:2
4. KIK BIS3614:8
5. Lekarze3611:7
6. Commercial Union5615:14
7. Dyson369:8
8. Tomi235:4
9. Orzeł Brynica235:5
10. MAC336:12
11. PC-Tech203:8
12. Targi Kielce304:12
13. Kerry306:17
14. PKP Dukt302:16


III liga - Grupa A: Polonia Bil Trans - Transpom Wkrętaki Skarżysko 2:8 (Zapała, Mikuła - Kujawa 4, Czarnecki 2, Kuziel, Bandrowski), CK Awans - Grafis 5:2 (Skrzypek 3, Dzierżak, Podedworny - Grzegorczyk, Rubak), Barwa - Scala Szwedzkie Farby 7:3 (Roter 4, Dziubel 2, Janik - Bieniek 2, Poczęty), Zakład Gazowniczy Kielce - Grupa 77 4:1 (Stępień 2, Szemeczko, Biernacki - Durajczyk), Bać-Pol - Castorama 1:1 (Skiba - Stefaniec).

1. Era Biznes3918:5
2. Barwa3919:12
3. Transpom4723:10
4. Akcesoria M.266:2
5. CK Awans3611:9
6. Castorama4513:12
7. Z. Gazowniczy347:7
8. BilTrans3310:15
9. Scala318:13
10. Bać-Pol315:15
11. Grafis204:9
12. Grupa77303:18


III liga - Grupa B: Gervasi Polska - Piekarnia Kwiatkowski 0:6 (Wierzbicki 2, Jasiński 2, Janicki, Kasprzyk), Mas-Pol - Barlinek 2:4 (Sito, Kumański - Polak 2, Pałka, Sekuła), Wirtuale PL - Browar Belgia 4:3 (Wawrzycki, Domagała, Król, Korona - Niebudek 2, Wojtasiński), ZUS - Absolutus 4:1 (Jamróz 2, Kaniowski 2 - Gursiel), WSTKiT - Victoria Mniów 6:3 (Salwa 3, K. Marek 2 i D. Marek - A. Majos, M. Majos, Milcarz), ColoColo/Euro Eko/WDK - ZIO-MAX 4:1 (Krupa 2, Kmiecik, Kułan - Bielecki).

1. ColoColo3913:5
2. WSTKiT3714:9
3. Kwiatkowski2612:0
4. Wirtuale PL3617:9
5. ZIO-MAX3612:6
6. Barlinek SA266:3
7. ZUS3410:8
8. Mniów3410:12
9. Gervasi313:19
10. Belgia306:11
11. Mas-Pol308:17
12. Absolutus301:13