Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Vive Kielce, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Trefl Gdańsk, sobota, godz. 17, hala przy ul. Fabrycznej Polskich w Świdniku.

III liga mężczyzn: AZS PL. Lublin - AZS AWF Biała Podlaska, sobota, godz. 16, hala politechniki przy ul. Nadbystrzyckiej; Wolanka Wola Osowińska - Avia II Świdnik, sobota, godz. 18, hala ZS w Woli Osowińskiej; Cisy Nałęczów - MKS Stal Kraśnik, sobota, godz. 17.30, hala ZS przy ul. Spółdzielczej w Nałęczowie; Chemik Autokompleks Puławy - Cukrownik Lublin, sobota, godz. 16, hala ZSO przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Start AZS Lublin - Znicz Jarosław, niedziela, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga seniorów: Pogoń Puławy - AZS AR Lublin, niedziela, godz. 11.30, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach; Elektrobit-Feniks

Włodawianka - Start Lublin, niedziela, godz. 15, hala ZSZ 1 i II LO przy ul. Modrzewskiego we Włodawie.

TENIS Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w grupach w kategorii kobiet i mężczyzn, piątek, sobota, niedziela, godz. 9, korty Górnika Łęczna.

TENIS STOŁOWY

I Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn „Lubelszczyzna 2007” w kategorii open, sobota, godz. 9.30, hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim.

II liga mężczyzn - niedziela: Dawid Tarnogród - Dojlidy II Białystok, godz. 13; Felix Rossosz - Stok Zakrzówek, godz. 11; CKFiS Bełżyce - KTS Wysokie Mazowieckie, godz. 11.

Turniej II ligi kobiet: z udziałem WKTS Wałkuscy Łomża, Arki Ryki i Sygnału Lublin, piątek, godz. 10, hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego

w Lublinie.

BOKS

II Ogólnopolski Turniej Seniorów, Juniorów i Kadetów pod patronatem dyr. PZL Świdnik, niedziela, godz. 11, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

PŁYWANIE

Zawody z cyklu o „Laur Lubelskiego Koziołka 2007”, sobota, godz. 15.30, pływalnia MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

VII międzynarodowy turniej dla dzieci roczników 1995 i 1997 im. księdza Mariana Chmielowskiego, sobota, godz. 8.30 i 14.30, niedziela, godz. 8.30, hala MOSiR przy ul. Granicznej w Chełmie.

XX jubileuszowy międzynarodowy turniej „Kto lepszy”, sobota, godz. 9, hale MOSiR i SP 3 w Hrubieszowie.

Turniej drużyn 5-osobowych (futsal) o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego, sobota i niedziela, godz. 9.30, sala Zespołu Szkół nr 1

przy ul. Szkolnej w Opolu Lubelskim.

SZACHY

VII ogólnopolski turniej o puchar lubartowskiej spółdzielczości - trzeci memoriał Ryszarda Czermińskiego, sobota, godz. 10, Lubartowski Ośrodek Kultury przy ul. Cichej.

AUTOMOBILIZM

VIII samochodowe kryterium asów - święto lubelskiego sportu samochodowego, sobota, godz. 11, tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie.

ŁUCZNICTWO

Wojewódzkie halowe zawody łucznicze, sobota, godz. 10, hala Startu przy ul. Piłsudskiego w Lublinie.

SZKOLENIA

Konferencja Metodyczno-Szkoleniowa „Sport kwalifikowany województwa lubelskiego w 2008 r.”, sobota, godz. 16, niedziela, godz. 8, sala Hotelu Myśliwskiego przy ul. Zamoyskiego w Janowie Lubelskim.

Wojewódzkie szkolenie kadry trenersko-instruktorskiej LZPN, niedziela, godz. 10 - teoria (Gimnazjum nr 2 przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej), godz. 12.30 - praktyka (boisko ze sztuczną nawierzchnią Górnika w Łęcznej).

ZEBRANIA

Podsumowanie sezonu sportowego 2007 przez ZO PZM w Lublinie, sobota, godz. 16, siedziba PZM przy ul. Prusa w Lublinie.

Spotkanie organizatorów biegów w ramach Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej, piątek i sobota (początek w piątek o godz. 16), Zespół Szkół w Urszulinie.