Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Energetyk Jaworzno, sobota, godz. 17, hala przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

III liga mężczyzn: Cukrownik Lublin - Wolanka Wola Osowińska, sobota, godz. 17, hala Cukrowni przy ul. Krochmalnej w Lublinie; AZS AWF Biała

Podlaska - Chemik Autokompleks Puławy, sobota, godz. 14, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej; ZK Biała Podlaska - Cisy Nałęczów, sobota, godz. 17, hala SP 9 przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej; AZS Politechnika Lublin - Tempo Midex Chełm, sobota, godz. 18, hala

politechniki przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie; MKS Stal Kraśnik - Avia II Świdnik, sobota, godz. 19, hala ZS 3 przy ul. Słowackiego w

Kraśniku; Polesie Kock - Dwernicki Stoczek Łukowski, niedziela, godz. 15, hala przy ul. Stępnia w Kocku.

PIŁKA RĘCZNA

II liga kobiet: AZS UMCS Lublin - UKS Roxa Lublin, sobota, godz.12.30, hala politechniki przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

KOSZYKÓWKA

Liga seniorów - o wejście do II ligi: AZS AWF Biała Podlaska - Arka Ryki, niedziela, godz. 15, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej

Podlaskiej; AZS AR Lublin - Elektrobit-Feniks Włodawianka, niedziela, godz. 17, hala AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

PŁYWANIE

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kategorii dzieci (10-11 lat), sobota, godz. 10.30 i 15.15, pływalnia OSiR przy ul. Zamoyskiego 61 a w Zamościu.

TENIS STOŁOWY

I liga mężczyzn: Alfa Radzyń Podlaski - Silesia Miechowice, sobota, godz. 16, sala SP 2 przy ul. Sitkowskiego w Radzyniu Podlaskim.

II liga mężczyzn - niedziela: Ogniwo Chełm - Dojlidy II Białystok, godz. 11; Stok Zakrzówek - CKFiS Bełżyce, godz. 11; Dawid Tarnogród - Słoneczny Stok II Białystok, godz. 13; Jawor Janów Lub. - Felix Rossosz, godz. 11.

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów, sobota, godz. 9, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

ZAPASY

XVI międzynarodowy turniej juniorów o Puchar Ziemi Kraśnickiej w stylu wolnym, sobota, godz. 9 walki eliminacyjne, o 16 otwarcie zawodów i od 16.30 finały, hala Zespołu Szkól nr 3 przy ul. Słowackiego w Kraśniku.

SZACHY Otwarty turniej Grand Prix Lubelszczyzny, sobota, godz. 10 (zapisy od 9), Starostwo Powiatowe przy ul. Spokojnej w Lublinie. Turniej Finałowy Otwartych Mistrzostw Miasta Lublina, niedziela, godz. 10 (zapisy od 9), świetlica MKS Start Lublin przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

XVI Mistrzostwa Lublina Drużyn Klubowych i Amatorskich w Piłce Halowej, niedziela, hala Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej - zestaw par: Sokół TG - Złota Gwiazda, godz. 15; Obi - Chiński Skład (15.30); Aniga - Barley (16), Szlachta - Tatary (16.30); ASL - Baby Fant (17); Leo Cafe - Polmos (17.30), NSZZ Solidarność - Merkury (18); Multivac - Sławinek (18.30); Dar Złom - Sport Pub (19); Champion - III BZ (19.30).