Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

II liga: Motor Lublin - Piast Gliwice, sobota, godz. 12, stadion przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga: Hetman Zamość - Łada Biłgoraj, niedziela, godz. 13, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

IV liga - sobota: Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka 13; Janowianka Janów Lubelski - Lublinianka 13; Sparta Rejowiec Fabryczny - Górnik II

Łęczna 13; niedziela: Stal Poniatowa - Spartakus Szarowola 13; Start Krasnystaw - Lewart Lubartów 13; Tomasovia -Orlęta Łuków 13; Stal

Kraśnik - Wisła Puławy 13; Huragan Międzyrzec Podlaski - BKS Unia Bełżyce 13.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Orły Kazimierz Dolny - Hetman Gołąb 11; Piaskovia Piaski - POM Iskra Piotrowice 12; niedziela: Opolanin

Opole Lubelskie - BKS Lublin 13; Cisy Nałęczów - LZS ReniCom Wierzchowiska 13; Koziołek Lublin - Orion Niedrzwica Duża 11; Czarni

Dęblin - MKS Ryki 13; LKS Gościeradów - Polesie Kock 11; Tajfun Ostrów Lubelski - Sygnał Lublin 13.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Hetman Żółkiewka - Włodawianka Włodawa 13; niedziela: Ruch Izbica - Kłos Chełm 13; Spółdzielca

Siedliszcze - Frassati Fajsławice 13; Unia Białopole - Sawena Sawin 13; Ogniwo Wierzbica - Brat Cukrownik Siennica Nadolna 13; Agros Suchawa

- Vojsłavia Wojsławice 13; Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska 14.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Granica Lubycza Królewska - Zartmet Oleander Sól 14; Roztocze Szczebrzeszyn - Orzeł Tereszpol 14; Kryształ

Wrbkowice - Sparta Wożuczyn 14; niedziela: Olimpiakos Tarnogród - Ostoja Skierbieszów 13; Omega Stary Zamość - Korona Łaszczów 13; Płomień

Spartan Nieledew - Unia Hrubieszów 12; Victoria Łukowa Chmielek - Nord 98 Wysokie 14; Huczwa Tyszowce - Hetman II Zamość 13.

I liga juniorów starszych (puchar Marszałka) sobota: Wieniawa Lublin - TOP 54 Biała Podlaska 10.30; Tomasovia - Stal Kraśnik 11; AMSPN Hetman Zamość - Motor Lublin 12; Górnik S.A. Łęczna - Wisła Puławy 11; Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 11; Orlęta Spomlek Radzyń - Łada Biłgoraj 11; niedziela: Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka 11.

I liga juniorów młodszych (puchar Wojewody) sobota: Jedynka Krasnystaw - OSiR Biłgoraj 11; Unia Hrubieszów - Sygnał Lublin 13; Tomasovia -

Stal Kraśnik 13; Orlęta Łuków - Avia Świdnik 12; Górnik Łęczna - Wisła Puławy 13; Hetman Zamość - Motor Lublin 14; Wieniawa Lublin - TOP 54

Biała Podlaska 12.30.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

Ekstraliga: AZS PWSZ Biała Podlaska - Medyk Konin, niedziela, godz. 14.30, stadion Podlasia w Białej Podlaskiej.

Finał wojewódzki Pucharu Polski: Górnik Łęczna - Kinga Krasnystaw, niedziela, godz. 12, stadion klubowym w Łęcznej.

Turniej dla chłopców urodzonych w 1994 roku z okazji Święta Niepodległości, sobota, godz. 9 na boiskach SP 52 na Felinie.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Olimpia Piekary Śląskie, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

II liga kobiet: AZS UMCS Lublin - UKS Dwójka Lublin, sobota, godz. 13, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - UMKS Trójka Ostrołęka, sobota, godz. 15, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Skra II Bełchatów, sobota, godz. 17, hala przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

III liga mężczyzn seria A - sobota: AZS AWF Biała Podl. - Wolanka Wola Osowińska, godz. 16, hala ZWWF przy ul. Akademickiej; ZK Biała Podl. - Avia II Świdnik, godz. 17, hala SP 9 przy ul. Sidorskiej; AZS PL Lublin - Chemik Autokompleks Puławy, godz. 18, hala Politechniki przy ul. Nadbystrzyckiej; UKS III LO Zamość - Polesie Kock, godz. 16, hala III LO przy ul. Kilińskiego; Orlik Parczew - Perła Telatyn, godz. 17, hala SP 1 przy ul.11 Listopada; niedziela: AZS AWF Biała Podl. - AZS PL Lublin, godz. 17.30, hala ZWWF przy ul. Akademickiej; Serbinów Biała Podl. - Zryw Ulhówek, godz. 18.30, hala ZSO 2 przy ul. Leszczynowej; Dwernicki Stoczek Łukowski - Granit Bychawa, godz. 13, hala ZS plac Wielgoska.

II turniej o mistrzostwo województwa młodziczek, sobota, godz. 10.30 i niedziela, godz. 9 w halach Tomasovii, ZS nr 1 i SP 2 w Tomaszowie Lub.

II turniej o mistrzostwo województwa młodzików, sobota, godz. 11 i niedziela, godz. 9, hala ZS nr 3 przy ul. Słowackiego w Kraśniku.

KOSZYKÓWKA

Liga seniorów - o wejście do II ligi: AZS AWF Biała Podlaska - Start Lublin, niedziela, godz. 15, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej

Podlaskiej; Pogoń Puławy - Włodawianka, niedziela, godz.12, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach.

PŁYWANIE

Zawody o „Laur Lubelskiego Koziołka 2007”, sobota, godz. 15.30, pływalnia MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

V runda wojewódzkiej ligi juniorów, niedziela, godz. 9, pływalnia OSiR w Łukowie.

Finał ligi wojewódzkiej dzieci i młodzików, sobota, godz. 9, basen SP 28 przy ul. Radości w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

XIII Ogólnopolskie Biegi Niepodleglości - Puławy'2007 zaliczane do cyklu biegów Grand Prix Polski Środkowowschodniej w niedzielę od godz.

10 (start do biegu głównego o godz. 12), start do biegów młodzieżowych przy ul. PC (bieg główny start z ul. Włostowickiej obok kościoła), meta w al.

Białej (obok SP 2) w Puławach.

TENIS STOŁOWY

I liga mężczyzn: UKTS Alfa Radzyń Podlaski - JKTS Jastrzębie, sobota, godz. 16, sali SP 2 przy ul. Sitkowskiego w Radzyniu Podl.

Półfinałowy turniej o mistrzostwo Polski Uczniowskich Klubów Sportowych z udziałem reprezentacji województw: Mazowieckiego,

Podlaskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Lubelskiego, sobota, godz. 9.30, sala Zespół Szkół w Kocudzy.

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów, niedziela, godz. 9, sala SP i Gimnazjum w Łucce.

Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji „Dnia Niepodległości”, niedziela, godz. 9, hala KUL przy ul. Konstantynów w Lublinie.

ZEBRANIA Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków AZS AWF przy Zamiejscowym Wydziale Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, poniedziałek, godz. 17.30 (II termin o 18), siedziba ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.