Sport.pl

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

III runda Pucharu EHF kobiet: SPR Safo Lublin - Interferie Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 18.40, hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego (Globus) w Lublinie.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - AZS Katowice, sobota, godz. 18, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Start AZS Lublin - Stal Stalowa Wola, sobota, godz. 17, hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Liga seniorów: Włodawianka - Arka Ryki, niedziela, godz. 16.30, sala ZS 1 przy ul. Modrzewskiego.

SIATKÓWKA

II liga kobiet: TKS Tomasovia - Szóstka Biłgoraj, niedziela, godz. 12, sala Zespołu Szkół im. Wyspiańskiego w Tomaszowie Lubelskim; Szóstka Biłgoraj - Wisła Kraków, piątek, godz. 16, sala ZS Budowlanych przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

III liga mężczyzn seria A - sobota: ZKS Cukrownik Lublin - AZS Politechnika Lub., godz. 17, hala Cukrowni przy ul. Krochmalnej; MKS Stal Kraśnik - KS Zakład Karny Biała Podl., godz. 18, hala ZS 3 przy Słowackiego; ULKS Wolanka - UKS Tempo Midex Chełm, godz. 18, sala Gimnazjum w Woli Osowińskiej; LKS Cisy Nałęczów - Chemik Puławy, godz. 19, hala ZS przy ul. Spółdzielczej; niedziela: Granit Bychawa - Zryw Ulhówek, godz. 16, hala ZS przy ul. Piłsudskiego w Bychawie.

RUGBY

II liga: Perła Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce, niedziela, godz. 12, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

III liga: Górnik Łęczna - Górnik Wieliczka, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej; Avia Świdnik - Hetman Zamość, niedziela, godz. 13, stadion przy ul. Sportowej w Świdniku; Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica, niedziela, godz. 13, stadion przy ul. Targowej w Biłgoraju; Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów, niedziela, godz. 13, stadion OSiR przy ul. Warszawskiej w Radzyniu.

IV liga - sobota: Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska 12; Lublinianka - Stal Poniatowa 12; Spartakus Szarowola - Sparta Rejowiec Fabryczny 14; niedziela: BKS Unia Bełżyce - Start Krasnystaw 13; Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 13; Górnik II Łęczna - Huragan Międzyrzec Podlaski 11; Lewart Lubartów - Tomasovia 14; Chełmianka - Janowianka Janów Lubelski 13.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Sygnał Lublin - Orły Kazimierz Dolny 11; MKS Ryki - Tajfun Ostrów Lubelski 14; BKS Lublin - Piaskovia Piaski 12; niedziela: LZS ReniCom Wierzchowiska - Koziołek Lublin 13; Polesie Kock - Cisy Nałęczów 12; POM Iskra Piotrowice - Czarni Dęblin 14; Hetman Gołąb - LKS Gościeradów 12; Orion Niedrzwica Duża - Opolanin Opole Lubelskie 13.

Bielskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13: Unia Krzywda - Orkan Wojcieszków; Janovia Janów Podlaski - Sokół Adamów; Dobryń - Granica Terespol; Lutnia Piszczac - Dwernicki Stoczek Łukowski; Dąb Dębowa Kłoda - Niwa Łomazy; Grom Kąkolewnica - ŁKS Łazy; Unia Żabików - Victoria Parczew.

Chełmska klasa okręgowa - niedziela: Kłos Chełm - Spółdzielca Siedliszcze 13; Vitrum Wola Uhruska - Ruch Izbica 13; Sawena Sawin - Ogniwo Wierzbica 13; Frassati Fajsławice - Unia Białopole 13; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Agros Suchawa 13; Hetman Żółkiewka - Vojsłavia Wojsławice 13; Włodawianka Włodawa - Pławanice Kamień 14.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Hetman II Zamość - Granica Lubycza Królewska 13; niedziela: Orzeł Tereszpol - Kryształ Wrbkowice 13.30; Ostoja Skierbieszów - Roztocze Szczebrzeszyn 13; Nord 98 Wysokie - Olimpiakos Tarnogród 13; Zartmet Oleander Sól - Omega Stary Zamość 13; Korona Łaszczów - Płomień Spartan Nieledew 13; Unia Hrubieszów - Victoria Łukowa Chmielek 14; Sparta Wożuczyn - Huczwa Tyszowce 13.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

Puchar Polski: Tytan Wisznice (II liga lubelska) - Górnik Łęczna (I liga południowa), sobota, godz. 12 w Wisznicach.

TENIS STOŁOWY

II liga mężczyzn: oba mecze w niedzielę o godz. 11: CKFiS Bełżyce - Jawor Janów Lubelski; Ogniwo Chełm - Słoneczny Stok II Białystok.

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów, sobota, godz. 8.30, hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

(Globus) w Lublinie.

AUTOMOBILIZM

Samochodowy Mini Sprint o Puchary PMR Consulting, sobota, godz. 15, tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej.

SZKOLENIE

Warsztaty Trenerskie dla trenerów i instruktorów szkolących dzieci i młodzież w 2007 roku, niedziela, godz. 10, hala i świetlica Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.