Ekstraklasa kobiet: SPR Safo Lublin - Łącznościowiec Szczecin, sobota, godz. 16, hala przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.
I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - ASPR Zawadzkie, sobota, godz. 18, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.
II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Wisła II Płock, sobota, godz. 13.15, hala przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.
RUGBY
II liga: Perła Budowlani Lublin - RC Mosina, niedziela, godz. 12, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.
SIATKÓWKA
I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Gwardia Wrocław, piątek, godz. 18, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.
II liga kobiet: Szósta Biłgoraj - Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 17, sala ZS przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju; Tomasovia Tomaszów Lub. - AZS UE Kraków, sobota, godz. 18, hala OSiR przy al. Sportowej w Tomaszowie Lub.
ŻUŻEL
I liga: baraże o utrzymanie się: TZ Sipma Lublin - Lokomotiv Daugavpils (Łotwa), niedziela, godz.15, tor MOSiR przy al.
Zygmuntowskich w Lublinie.
PIŁKA NOŻNA
III liga: Hetman Zamość - Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 15, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.
IV liga - sobota: Podlasie Biała Podlaska - Start Krasnystaw 14; Sparta Rejowiec Fabryczny - Wisła Puławy 15; niedziela: Górnik II Łęczna - Lublinianka 11; Spartakus Szarowola - BKS Unia Bełżyce 15; Huragan Międzyrzec Podlaski - Chełmianka 14; Stal Kraśnik - Tomasovia 15; Stal Poniatowa - Orlęta Łuków 15; Janowianka Janów Lubelski - Lewart
Lubartów 14.
Lubelska klasa okręgowa - sobota: Hetman Gołąb - MKS Ryki 11; Sygnał Lublin - Polesie Kock 11.30; Orły Kazimierz Dolny - BKS Lublin 14; niedziela: Opolanin Opole Lubelskie - Koziołek Lublin 14; Piaskovia Piaski - Cisy Nałęczów 14; Tajfun Ostrów Orion - Niedrzwica Duża 13; Czarni Dęblin - LZS Wierzchowiska 14; LKS Gościeradów - POM Iskra
Piotrowice 12.
Bialskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13: Granica Terespol - Orkan Wojcieszków; Victoria Parczew - Janovia Janów Podlaski; Sokół Adamów - Dąb Dębowa Kłoda; Lutnia Piszczac - Grom
Kąkolewnica; Dwernicki Stoczek Łukowski - Unia Żabików; Niwa Łomazy - Dobryń; KS Łazy - Unia Krzywda.
Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę: Agros Suchawa - Kłos Chełm 13; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Frassati Fajsławice 13; Ogniwo Wierzbica - Vitrum Wola Uhruska 13; Sawena Sawin - Vojsłavia
Wojsławice 15; Ruch Izbica - Pawanice Kamień 13; Spółdzielca Siedliszcze - Hetman Żółkiewka 15; Unia Białopole - Włodawianka Włodawa 14.
Zamojska klasa okręgowa - sobota: Roztocze Szczebrzeszyn - Płomień Spartan Nieledew 15; Kryształ Werbkowice - Unia Hrubieszów 14; Omega Stary Zamoć - Orzeł Tereszpol 15; niedziela: Zartmet Oleander Sól - Sparta Wożuczyn 15; Hetman II Zamość - Korona Łaszczów 15; Granica Lubycza Królewska - Ostoja Skierbieszów 14; Olimpiakos Tarnogród -
Victoria Łukowa Chmielek 14; Huczwa Tyszowce - Nord 98 Wysokie 15.
PIŁKA NOŻNA KOBIET
II liga lubelska: Motor Lublin - Delfinek Łuków, sobota, 12; Widok Lublin - Tytan Wisznice, niedziela 11; Dystans Chełm - Dystans Niedźwiada, niedziela 12; Hetman Zamość - Kinga Krasnystaw przełożony na środę, godz 15.
BOKS
Eliminacje Pucharu Polski kadetów i juniorów , sobota, godz. 17, niedziela, godz. 11, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.
ZAPASY
Makroregionalne mistrzostwa młodziczek i młodzików w stylu wolnym, sobota, godz. 11.30, hala Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Słowackiego w Kraśniku.
LEKKOATLETYKA
Ogólnopolskie biegi uliczne Po Ziemi Biłgorajskiej z cyklu Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej. Niedziela, godz. 11.15, biegi młodzieżowe na trasach przy stadionie miejskim, biegi główne kobiet i mężczyzn (6.000 m) - start o godz. 13 z Majdanu Gromadzkiego i meta na stadionie w Biłgoraju.
TENIS STOŁOWY
II liga mężczyzn - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 11: CKFiS Bełżyce - Dojlidy II Białystok; Jawor Janów Lubelski - UPKS Dawid Tarnogród; Ogniwo Chełm - Stok Zakrzówek; Felix Rososz - Słoneczny Stok Białystok.
REKREACJA
Ścieżki biegowe Nike , piątek, godz. 18 w parku Ludowym w Lublinie (zbiórka chętnych obok tablicy informacyjnej na przeciwko stacji benzynowej).