Rugby. Wygrana Folca, przegrana Skry

Rugbiści Folca wygrali w Poznaniu. - To był świetny mecz w naszym wykonaniu, zwłaszcza pierwsza połowa - mówił trener akademików Krzysztof Folc.

Lekki kryzys AZS przeżywał kilka minut po zmianie stron. - Chyba zdekoncentrowało nas wysokie prowadzenie - powiedział Folc. W tym czasie Posnania zdobyła 5 pkt. Kilka zmian uspokoiła grę Folca. Za tydzień przerwa w rozgrywkach. Pierwsza reprezentacja jedzie do Andory a drużyna siódemek na Akademickie Mistrzostwa Europy do Grenoble. Po Europie rozjedzie się dziewięciu rugbistów z Bielan. Za dwa tygodnie na Marymonckiej AZS podejmuje Lechię.

Skra w meczu bez historii uległa Juvenii.

POSNANIA - FOLC AZS WARSZAWA 5:28 (0:21). Punkty dla Folca: Gołąb 10, Pałyska 8, Bartoszewicz i Zagozda po 5. Folc: Bartoszewicz (65. Kundzik), Domański (60. Zawadka), Liedel (55. Kisiel), Jędral (50. Niemczak), Jamroz, Pazio, Gołąb (68. Cal), Janeczko (60. Grygułło), Pałyska, Kvernadze, Miśkiewicz (68. Osiadacz), Nowosz, Zagozda, Szeląg.

SALWATOR JUVENIA KRAKÓW - SKRA WARSZAWA 12:5 (5:0). Punkty dla Skry: Łukaszewicz 5.