Sport.pl

Sportowy weekend

PIŁKA RĘCZNA

I liga

AZS Politechnika Radomska - Vive II Kielce, hala Politechniki Radomskiej przy ul. Chrobrego 27 w Radomiu, sobota, godz. 18.30.



KOSZYKÓWKA

II liga

AZS Politechnika Radomska - Piotrcovia Piotrków Trybunalski, hala Politechniki przy ul. Chrobrego 27 w Radomiu, sobota, godz. 15.30, Rosasport Radom - Pierniki Toruń, hala Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Wernera 22 w Radomiu, niedziela, godz. 17.



PIŁKA NOŻNA

IV liga

Szydłowianka Szydłowiec - GLKS Nadarzyn, stadion przy ul. Targowej 1 w Szydłowcu, sobota, godz. 16.



V liga

Sokół Przytyk - Drukarz Warszawa, niedziela, godz.16, Zwolenianka Zwoleń - Sparta Jazgarzew, sobota, godz.16.



Liga okręgowa

Proch Pionki - Legion Głowaczów, niedziela, godz. 16, Plon Garbatka - Powiślanka Lipsko, niedziela, godz. 15, Oronka Orońsko - Mogielanka Mogielnica, niedziela, godz. 16, Zodiak Sucha - Gryfia Mirów, niedziela, godz. 16, KS Warka - KS Magnuszew, niedziela, godz. 16, Sadownik Błędów - Skaryszewianka Skaryszew, niedziela, godz. 16, Oskar Przysucha - Polonia Iłża, sobota, godz. 16, Mazowsze II Grójec - Iłżanka Kazanów, niedziela, godz. 12.



Piłka nożna kobiet

Zamłynie Radom - Atena Poznań, sztuczne boisko przy ul. Chałubińskiego w Radomiu, niedziela, godz. 13.



SPORTY MOTOROWE

Dla fanów motoryzacji

VII runda mistrzostw Polski Supermoto w klasach S2 i S1, VIII runda zawodów Supermoto i Supermoto Quadów o Puchar Polskiego Związku Motorowego oraz IX runda wyścigów skuterów o Puchar Polskiego Związku Motorowego, tor Automobilklubu Radomskiego przy ul. Warszawskiej 17/21 w Radomiu. Plan imprezy: sobota: treningi od godz. 9 do 16.50, niedziela: rozgrzewka od godz. 8.30 do 9.55, briefing, godz. 10.15, uroczyste otwarcie zawodów i prezentacja zawodników, godz. 10.30, poszczególne wyścigi od godz. 11, ogłoszenie wyników, ok. godz. 17, ogłoszenie wyników sezonu 2007 w poszczególnych klasach, uroczyste zakończenie sezonu oraz dekoracja zawodników, godz. 18.



LEKKOATLETYKA

Tyczka w Kozienicach

V Międzynarodowy Konkurs Skoku o Tyczce pamięci Tadeusza Ślusarskiego, zespół parkowo-pałacowy przy ul. Parkowej w Kozienicach, piątek, godz. 17.



Szukamy Olimpijczyków

Mazowiecki Mityng Młodzików "Szukamy Olimpijczyków", stadion KCKRiS przy ul. Sportowej 3 w Kozienicach, sobota godz. 11. Zawodnicy będą rywalizować w następujących konkurencjach: bieg na 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m (chłopcy), 100 m ppł., 110 m ppł., skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem.



TENIS STOŁOWY

Weterani do stołów

Otwarty turniej o Mistrzostwo Radomia weteranów, sala PSP nr 4 przy ul. Wyścigowej 49 w Radomiu, piątek, godz. 17. Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: 40-49 lat, 50-59 lat oraz 60 lat i starsi.