Jadar czwarty we Włoszech

SIATKÓWKA. Przebywająca na turnieju we Włoszech drużyna Jadaru Sport Radom doznała drugiej porażki. Tym samym radomianie zakończyli zmagania w imprezie na czwartym miejscu.
Zawody rozgrywane w miejscowości Courmayeur były kolejnym etapem przygotowań radomskiego zespołu do startu w Polskiej Lidze Siatkówki. Podopieczni Dariusza Luksa rozegrali w Italii dwa spotkania, a przeciwnikami radomian były drużyny włoskiej Serie A.

Wcześniej informowaliśmy o porażce graczy z grodu nad Mleczną w półfinale imprezy z Acqua Paradiso Montichiari. Siatkarze trenera Luksa musieli uznać wyższość Włochów, przegrywając minimalnie 2:3.

W drugim swoim meczu, którego stawką było trzecie miejsce w turnieju, radomianie ponownie ulegli, tym razem ekipie Bre Banca Lanuutti Cuneo. Drużyna z Półwyspu Apenińskiego, która przygotowuje się do startu w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, ograła Jadar w czterech setach. Jednak już na pierwszy rzut oka widać, że przedstawiciel PLS tanio skóry nie sprzedał. Świadczą o tym wyniki poszczególnych partii, w których radomianie długo toczyli wyrównany bój.

JADAR SPORT RADOM - BRE BANCA LANUUTTI CUNEO 1:3 (23:25, 25:23, 22:25, 21:25).Jadar Sport: Lipiński, Gawryszewski, Pawliński, Liefke, Kokociński, Pęcherz, Obdrzalek (libero) oraz Kocik, Owczarski, Żaliński, Macionczyk.

Najnowsze informacje