Bundesliga. Asysta Krzynówka

Jacek Krzynówek pomógł swojemu VfL Wolfsbrug odrobić straty w meczu z Bayerem Leverkusen. Po zagraniu Polaka piłkę do własnej bramki skierował Algierczyk Ahmed Madouni.

Wyniki, tabela, składy

Polak grał 90 minut. Pierwszego gola meczu zdobył Juan w 49. min. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Euzebiusz Smolarek z Borussii Dortmund znów zaczął spotkanie na ławce rezerwowych. Wszedł na boisko dopiero w 69. minucie meczu z VfB Stuttgart, zmieniając Nelsona Valdeza. Zespół Polaka wygrał 3:1.

W Bochum spotkało się dwóch Polaków. Drużyna Mariusza Kukiełki - Energie Cottbus - pokonała zespół Tomasza Zdebela (VfB Bochum) 1:0. Obaj byli reprezentanci naszego kraju zagrali po 90 minut.

Cały mecz zagrał także Dariusz Żuraw z Hannover 96. Jego zespół przegrał 0:3 z Alemannia Aachen na swoim boisku.

90 minut na ławce rezerwowych przesiedział natomiast Artur Wichniarek. Jego Arminia Bielefeld przegrała na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach.

W najciekawszym sobotnim meczu Bundesligi lider - FC Nuernberg gościł w Monachium na stadionie Bayernu. Padł bezbramkowy remis.