Sport.pl

Terminarz startów Polaków

11.02. 2006sobota
Michał Piechabiathlon bieg indywidualny 20 km
Krzysztof Pływaczykbiathlon bieg indywidualny 20 km
Wiesław Ziemianinbiathlon bieg indywidualny 20 km
Grzegorz Bodzianabiathlon bieg indywidualny 20km
Tomasz Sikorabiathlon bieg indywidualny 20 km
Paweł Zygmuntłyżwiarstwo szybkie 5000 m
Dorota i Mariusz Siudkowiełyżwiarstwo figurowe program krótki
.

12.02. 2006niedziela
Katarzyna Wójcickałyżwiarstwo szybkie 3000 m
Dariusz Kuleszashort-track 1500 m
Michał Ligockisnowboard halfpipe
Mateusz Ligockisnowboard halfpipe
Michał Kałwazjazd
Stefan Hulaśrednia skocznia - indywidualny
Adam Małyszśrednia skocznia - indywidualny
Robert Matejaśrednia skocznia - indywidualny
Rafał Śliżśrednia skocznia - indywidualny
Kamil Stochśrednia skocznia - indywidualny
Justyna Kowalczykbieg łączony 7,5 +7,5 km
Janusz Krężelokbieg łączony 15 + 15 km
.

13.02. 2006poniedziałek
Maciej Ustynowiczłyżwiarstwo szybkie 500 m
Artur Waśłyżwiarstwo szybkie 500 m
Krystyna Pałkabiathlon bieg indywidualny 15km
Katarzyna Ponikwiabiathlon bieg indywidualny 15km
Magdalena Grzywabiathlon bieg indywidualny 15km
Magdalena Gwizdońbiathlon bieg indywidualny 15km
Paulina Ligockasnowboard halfpipe
Magdalena Nykielbiathlon bieg indywidualny 15km
Dorota i Mariusz Siudkowiełyżwiarstwo figurowe program dowolny
.

14.02. 2006wtorek
Grzegorz BodzianaBiathlon sprint
Staszulonek Ewelinasaneczkarstwo jedynka
Janusz Krężeloksprint druż.
Maciej Kreczmersprint druż.
Tomasz Sikorasprint biathlon 10 km
Wiesław Ziemianinsprint biathlon 10 km
Michał Piecha sprintbiathlon 10 km
Krzysztof Pływaczyksprint biathlon 10 km
Michał Kałwakombinacja
.

15.02. 2006środa
Lipiński Krzysztofsaneczkarstwo dwójka
Piekarski Marcinsaneczkarstwo dwójka
.

16.02. 2006czwartek
Wołowiec Monikajednyka skeleton
Magdalena Grzywabiathlon sprint 7,5 km
Magdalena Gwizdońbiathlon sprint 7,5 km
Mateusz Ligockisnowcross
Rafał Skarbek-Malczewskisnowcross
Magdalena Nykielbiathlon sprint 7,5 km
Justyna Kowalczyk10 km klas.
Katarzyna Ponikwiabiathlon sprint 7,5 km
Krystyna Pałkabiathlon sprint 7,5 km
.

17.02. 2006piątek
Janusz Krężelok15 km klas.
Aleksandra Kauc i Michał Zychłyżwiarstwo figurowe taniec obowiązkowy
.

18.02. 2006sobota
Dariusz Kuleszashort-track 1000 m
Magdalena Gwizdońbiathlon bieg pościgowy 10 km
Grzegorz Bodzianabiathlon bieg pościgowy 10 km
Magdalena Grzywabiathlon bieg pościgowy 10 km
Tomasz Sikorabiathlon bieg pościgowy 12,5 km
Wiesław Ziemianinbiathlon bieg pościgowy 12,5 km
Katarzyna Ponikwiabiathlon bieg pościgowy 10 km
Krzysztof Pływaczykbiathlon bieg pościgowy 12,5 km
Krystyna Pałkabiathlon bieg pościgowy 10 km
Michał Piechabiathlon bieg pościgowy 12,5 km
Stefan Huladuża skocznia - indywidualnie
Kamil Stochduża skocznia - indywidualnie
Robert Matejaduża skocznia - indywidualnie
Adam Małyszduża skocznia - indywidualnie
Rafał Śliżduża skocznia - indywidualnie
Magdalena Nykielbiathlon bieg pościgowy 10 km
Maciej Ustynowiczłyżwiarstwo szybkie 1000 m
Konrad Niedźwiedzkiłyżwiarstwo szybkie 1000 m
.

19.02. 2006niedziela
Katarzyna Wójcickałyżwiarstwo szybkie 1000 m
Aleksandra Kauc i Michał Zychłyżwiarstwo figurowe taniec oryginalny
.

20.02. 2006poniedziałek
Stefan Huladuża skocznia - drużynowo
Kamil Stochduża skocznia - drużynowo
Robert Matejaduża skocznia - drużynowo
Adam Małyszduża skocznia - drużynowo
Rafał Śliżduża skocznia - drużynowo
Michał Kałwaslalom gigant
Aleksandra Kauc i Michał Zychłyżwiarstwo figurowe taniec dowolny
.

21.02. 2006wtorek
Konrad Niedźwiedzkiłyżwiarstwo szybkie 1500 m
Grzegorz Bodzianasztafeta biathlon 4x7,5 km
Michał Piechasztafeta biathlon 4x7,5 km
Tomasz Sikorasztafeta biathlon 4x7,5 km
Wiesław Ziemianinsztafeta biathlon 4x7,5 km
Krzysztof Pływaczyksztafeta biathlon 4x7,5 km
.

22.02. 2006środa
Katarzyna Karasińskaslalom
Dagmara Krzyżyńskaslalom
Katarzyna Wójcickałyżwiarstwo szybkie 1500 m
Justyna Kowalczyksprint
Janusz Krężeloksprint
Maciej Kreczmersprint
.

23.02. 2006czwartek
Magdalena Grzywasztafeta biathlon 4x6 km
Magdalena Gwizdońsztafeta biathlon 4x6 km
Magdalena Nykielsztafeta biathlon 4x6 km
Katarzyna Ponikwiasztafeta biathlon 4x6 km
Krystyna Pałkasztafeta biathlon 4x6 km
Blanka Isielonissl. gigant równoległy
Jagna Marczułajtissl. gigant równoległy
.

24.02. 2006piątek
Kupczyk Dawidbobsleje czwórka
Latkowski Mariuszbobsleje czwórka
Płacheta Marcinbobsleje czwórka
Zblewski Michałbobsleje czwórka
Żurawicz Ireneuszbobsleje czwórka
Justyna Kowalczyk30 km dow.
Paweł Zygmuntłyżwiarstwo szybkie 10000 m
Dagmara Krzyżyńskaslalom gigant
.

25.02. 2006sobota
Dariusz Kuleszashort-track 500 m
Grzegorz Bodzianabiathlon bieg masowy 15 km
Magdalena Grzywabiathlon bieg masowy 12,5 km
Magdalena Gwizdońbiathlon bieg masowy 12,5 km
Magdalena Nykielbiathlon bieg masowy 12,5 km
Krzysztof Pływaczykbiathlon bieg masowy 15 km
Tomasz Sikorabiathlon bieg masowy 15 km
Wiesław Ziemianinbiathlon bieg masowy 15 km
Katarzyna Ponikwiabiathlon bieg masowy 12,5 km
Krystyna Pałkabiathlon bieg masowy 12,5 km
Michał Piechabiathlon bieg masowy 15 km
Michał Kałwaslalom
Katarzyna Wójcickałyżwiarstwo szybkie 5000 m
.

26.02.2006niedziela
Janusz Krężelok50 km dow.
Ile medali zdobędą Polacy w Turynie?