Zlatan Ibrahimović doznał makabrycznie wyglądającej kontuzji. To koniec kariery?! [WIDEO]

DAVE THOMPSON/AP

Zlatan Ibrahimović nie dokończył ćwierćfinałowego meczu Ligi Europy z Anderlechtem. Szwed tuż przed dogrywką doznał makabrycznie wyglądającej kontuzji. Boli od samego patrzenia.
Manchester United zremisował w Brukseli z Anderlechtem 1:1. W rewanżu "Czerwone Diabły" również nie potrafiły pokonać drużyny Łukasz Teodorczyka w 90. minut. Gol Henricha Mychitariana dał prowadzenie gospodarzom, ale goście z Belgii odpowiedzieli trafieniem Sofiane'a Hanniego.

O awansie do pólfinału Ligi Europy musiała zadecydować dogrywka, ale udziału w niej nie wziął Zlatan Ibrahimović. W doliczonym czasie gry Szwed doznał makabrycznie wyglądającej kontuzji kolana i natychmiast opuścił boisko.

W Anglii natychmiast pojawiły się głosy, że taki uraz może oznaczać koniec kariery dla 35-letniego napastnika. Jeżeli Szwed zerwał więzadła krzyżowe w kolanie, to będzie mu bardzo ciężko wrócić do zawodowego grania w piłkę na najwyższym poziomie.

Jak dobrze znasz Premier League? Sprawdź się!
1/15Kto został królem strzelców w sezonie 2015/16 (25 goli)?
Komentarze (1)
Zlatan Ibrahimović doznał makabrycznie wyglądającej kontuzji. To koniec kariery?! [WIDEO]
Zaloguj się
  • cr7hg

    0

    Nie wiem co za degenerat to pisał ale nie po takich kontuzjach piłkarze wracali do gry. Gó... widziałeś i gó... wiesz pismaku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje