Liga belgijska. Łukasz Teodorczyk strzelił gola w meczu Oostende - Anderlecht

Napastnik reprezentacji Polski Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę dla Anderlechtu w meczu z Oostende. Klub z Brukseli wygrał 4:1

Piłkarze z Ostendy nie mieli dobrego początku spotkania. Hanni trafił do siatki już w drugiej minucie. Godzinę później, w odstępie dwóch minut, dwie bramki zdobył Tielemans.

Teodorczyk, który rozegrał całe spotkanie, gola ładnym uderzeniem z woleja strzelił dopiero w 90. minucie. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem zdążył zarobić też żółtą kartkę, bo sędziemu nie spodobało się przesadne świętowanie piłkarza z kibicami.

Honorowe trafienie dla gospodarzy, jeszcze w pierwszej połowie, z rzutu karnego zaliczył Dimata.

Po 27 kolejkach, Anderlecht ma 55 pkt - tyle samo, co prowadzący w tabeli Club Brugge. Oostende zajmuje czwarte miejsce, ma dziesięć punktów mniej.

Zieliński też strzelił

Piotr Zieliński zdobył bramkę w niedzielnym meczu Napoli z Chievo Weroną. Pod koniec spotkania, na boisku pojawił się także Arkadiusz Milik! CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Najlepsze interwencje Szczęsnego

Oficjalny profil Facebookowy AS Roma pochwalił się kompilacją najlepszych parad bramkarskich Wojciecha Szczęsnego w sezonie 2016/17. Najlepszych jak dotąd, bo, oczywiście, nikt nie ma wątpliwości, że jeszcze sporo znakomitych interwencji Polaka przed nami! CZYTAJ WIĘCEJ >>>