Turniej Czterech Skoczni. Żyła i Ziobro zrugani przez Horngachera

MAREK PODMOK3Y

Stefan Horngacher twardą ręką prowadzi polską kadrę skoczków. Austriakowi nie spodobał się film, który w ramach żartu Piotr Żyła i Jan Ziobro nagrali przed pierwszym konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Z zawodnikami odbył poważną rozmowę.
Żyła i Ziobro rywalizowali ze sobą w parze w inaugurujących TCS zawodach. Z tego powodu nagrali wspólnie krótki film, w którym byli bohaterami ceremonii ważenia, na wzór tych odbywających się przed walkami bokserskimi. Żart nie spodobał się Horngacherowi, który uważa, że zawodnicy powinni być skoncentrowani na zawodach, a nie głupich żartach.- To był tylko głupi żart i w sumie niepotrzebnie to zrobiliśmy. Dostaliśmy przez to ochrzan od trenera. I chyba miał rację, bo się trochę głupio zachowaliśmy - wyjawił w rozmowie z serwisem skijumping.pl Ziobro.

Polscy skoczkowie w Turnieju Czterech Skoczni radzą sobie jak dotąd bardzo dobrze. Stoch po dwóch konkursach jest liderem cyklu, Żyła jest 5., Maciej Kot 8., Dawid Kubacki 19., Stefan Hula 20., Ziobro 41., a Klemens Murańka 48.

Komentarze (8)
Turniej Czterech Skoczni. Żyła i Ziobro zrugani przez Horngachera
Zaloguj się
 • bigark

  Oceniono 2 razy 2

  Gratulacje dla Żyły, który stracił kilka lat kariery sportowej przez "wuja" Kruczka, nie potrafiącego wybić mu z głowy ixa w kolanach - garbika - i fajeczki na rozbiegu. Nareszcie znalazł się mądry trener, Horngacher - także dla pozostałych skoczków!

 • maksimum

  Oceniono 4 razy 2

  Film jest dobry a trener sie czepia.

 • gtv

  Oceniono 2 razy -2

  Napisałem, że Horngacher cierpi na brak poczucia humoru. Trener może z niego dobry, ale psycholog do dupy. Zawodnicy mogą sobie pozwolić na błahy żart, mogący rozładować napięcie nie służące wynikom na skoczni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje