Sport.pl

Siatkarki KSZO znowu postawią się faworytowi? "Nie będziemy dziewczynkami do bicia"

Po bardzo dobrym spotkaniu z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza w obozie ostrowieckiego zespołu ochota na kolejną niespodziankę. Dziś KSZO gra w łódzkiej "Atlas Arenie" z ekipą Budowlanych (godz. 18).
Mimo, że pomarańczowo-czarne niespodziewanie urwały punkt Tauronowi, trener Dariusz Parkitny nie był do końca zadowolony. - Nie możemy popełnić takiej ilości błędów w tak ważnym momencie jak prowadzenie 4:2 w tie-breaku. Dziewczyny oddały serce, walczyły, widać, że mamy fajny zespół, ale w grze jest jeszcze sporo mankamentów. Musimy je wyeliminować - podkreśla szkoleniowiec. W poniedziałkowym pojedynku jakakolwiek zdobycz znowu będzie sukcesem jego zespołu. Siatkarki Budowlanych pewnie wygrały dwa pierwsze mecze: z Developresem Rzeszów i Legionovią. - Patrząc na początek sezonu widać, że niżej notowane zespoły mogą w tej lidze powalczyć nawet z najlepszymi. My też będziemy dążyć do tego, by zabierać punkty faworytom i pokazać, że nie będziemy tylko "dziewczynkami do bicia" - zapowiada środkowa KSZO Magdalena Soter.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera